Hallo
heeft iemand van jullie ook een webasto Themotop standkachel in de roffel ?
zo ja , ruiken je ook een soort benzine/uilaatgas lucht als je het apparaat net aan hebt gezet?
Ik kan een beetje moeilijk beoordelen of dit normaal is , ik heb nog nooit zo'n ding gehad namelijk.... ???
Jash
Het was dus niet normaal, inwendig was het ding niet goed meer.
Ik heb hem laten reviseren en nu werkt hij wel weer perfect. Alleen is het geen winter....... :eusa_eh:
jash
(http://members.home.nl/p.esveldt/emicons/elk.gif)
Dag Jash,
Heb jij een electrisch schema van de inbouw van de standkachel?
Hoi TM665
welke type webasto heb je dan?
ik zal ff kijken voor je of het in de handleiding staat......
jash
Hoi Jash, waar heb je hem laten reinigen??
Heb zelf ook een Webasto origineel ingebouwd bij de fabriek in 1993 (neem ik aan), maar hij doet niet meer dan 'klik' als ik hem inschakel. Volgens mij is ie niet goed meer....
ff een vraagje, kun je de motor ook "voorverwarmen met de standkachel ? Bijv in extreme winters of is hiervoor een andere optie?
:eusa_think:
Citaat van: darius op 26-11-2008 13:25:01
ff een vraagje, kun je de motor ook "voorverwarmen met de standkachel ? Bijv in extreme winters of is hiervoor een andere optie?
:eusa_think:
bij onze laatste 3 lease Volvo's (V70/XC70's) was de standkachel voor zowel interieur als motor. Aangenaam, zeker met een diesel. De eerste V70 had een Webasto en die deed het niet goed. Vaak roken enzo. De andere (latere) hadden een andere (van volvo zelf misschien? Vroeger voor de 940 en ouder maakten ze em zelf, Volvo Flygmotor) die het goed deed/doet.
Bij de vroegere versies was de kachel ook voor beide (interieur en motor).
Hoi Bassie81
ik heb hem laten reviseren bij auto cool comfort (ACC) in Den Haag, forepark. www.autocool.nl
Bij mij moest er dacht ik een nieuwe ontsteking in en een nieuwe branderkamer, als dat zo heet... is al even terug. Was niet goedkoop maar werkt wel weer prima.
en die van mij verwarmt het koelwater , dus de motor en het interieur. :)
greets
Jash
TM665
heb je het schema nog nodig ik heb eindelijk het boekje gevonden, er staan er echter een aantal in , welke moet je hebben ?
jash
Zit er nog een extra zware accu in je wagen ,of is er een 2e ingebouwd ?
Hoi Ronbroek
ik weet niet of die vraag voor mij is bedoeld maar ik heb geen tweede accu, er zit wel een iets zwaardere in maar dat doe ik eigenlijk altijd wel.
greets
jash
Ah, was ik even benieuwd naar, tnx ;)