Binnenkort wil ik bij mijn 850 de remvloeistof verversen. De ontluchtingsnippels op de achterklauwen moeten worden vervangen.
Weet iemand welke maat de nippels zijn? Dan haal ik deze bij de onderdelenboer om de hoek.
Ik durf het zo niet te zeggen.. maar even meenemen en anders gewoon bij de dealer bestellen?
die zou ik inderdaad voor de zekerheid origineel halen. Het kan nooit een megaverschil zijn (in euro's gerekend) en je weet zeker dat je goed zit. Van de andere kant moet een beetje zichzelf respecterende onderdelenboer aan de hand van het kenteken ook heel veel kunnen achterhalen tegenwoordig.
Nippel eruit draaien, meenemen naar bijvoorbeeld de Brezan, nieuwe kopen, die er weer inschroeven, klaar ;D
Besteld bij de dealer. Uit mijn hoofd per paar €2,76
Kom net bij de dealer vandaan. Bleek dat ze de artikelnummers hebben omgekat. De nieuwe prijs voor één nippel was €7 á €8. Dit was mij iets te veel van het goede.
Mocht iemand alsnog de maten weten, dat houd ik mij aanbevolen.
Citaat van: Jasper Boven op 28-02-2013 14:17:06
Mocht iemand alsnog de maten weten, dat houd ik mij aanbevolen.
Citaat van: Dirk342 op 25-02-2013 15:18:03
Nippel eruit draaien, meenemen naar bijvoorbeeld de Brezan, nieuwe kopen, die er weer inschroeven, klaar ;D
:eusa_whistle:
Man wat haal je je toch allemaal op de nek voor die 14 euro die je kwijt zou zijn bij de dealer..... Lach me dood, dadelijk sta je bij de Brezan of weet ik wat voor bedrijf en kosten ze 5 euro per stuk. Dan heb je 4 euro gewonnen en je auto alweer 2 dagen niet kunnen gebruiken. Nee, dat is goede winst maken op deze manier..
snap ik niet ???
ik betaalde voor 2 rvs nippels 3 euro.