Volvo 850 Forum

Off-topic => Off Topic Algemeen => Topic gestart door: Taranis op 28-03-2013 08:13:49

Titel: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: Taranis op 28-03-2013 08:13:49
Gisteren kreeg ik een paar belletjes en berichtjes van pa die met Shrek in Zweden zit. Gistermorgen is vermoedelijk de standkachel afgesmolten, waardoor het interieur vol zwarte rook stond en nu dus vergeven is van de roetdeeltjes.
Het is nog even de vraag of de auto op eigen kracht terug naar Nederland gaat komen vanwege diverse elektronische storingen die nu plots de kop op steken (waarschijnlijk beschadigde bedrading omdat 't beetje warm geworden is onder de kap) en een ernstige motorstoring, maar pa maakt zich vooral zorgen dat het interieur nooit meer vrij van roetdeeltjes wordt. Hij rijdt op dit moment met het raam en dakraam open om het vol te houden en dan nog heeft ie een droge bek en prikkende ogen.

Ik heb vanmorgen al een tijdje zitten googlen naar bedrijven die dit op kunnen lossen, maar kon nog niet veel bruikbaars vinden. Vraag: wie heeft hier ervaring mee en kan een bepaald bedrijf aanbevelen? Afstand of kosten geen bezwaar, als 't maar opgelost wordt. De roet zit werkelijk overal, in elk ventilatiekanaal en overal in 't interieur (leuk, lichte hemelbekleding).

Elke suggestie is welkom, alvast bedankt :)
Titel: Re: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: peteRRR op 28-03-2013 08:31:12
Jeetje,...nou sterkte zeg,..kwam dit product tegen via Google http://itecbreda.nl/reinigingsmiddelen/industriele-reiniging/
Misschien is dit bedrijf een stepping stone.

Groet.
Titel: Re: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: UserID6342 op 28-03-2013 08:32:26
Probeer eens een salvagebedrijf te contacten Ronald.  Dit zijn de soort toko's die het wel kunnen oplossen, de adressen weten ervoor.
Titel: Re: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: Taranis op 28-03-2013 08:35:33
Schadebedrijf bedoel je of ...? Ik zal mijn vrienden van Baarends weer eens bellen :D
Titel: Re: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: UserID6342 op 28-03-2013 08:43:32
Citaat van: Taranis op 28-03-2013 08:35:33
Schadebedrijf bedoel je of ...? Ik zal mijn vrienden van Baarends weer eens bellen :D
Nee, bedoel echt salvagebedrijven.  Zeg maar de bedrijven die het allereerst ter plekke zijn na de hulpdiensten om de schade zoveel mogelijk te beperken.  Hun werkgebied is o.a. brand / rookschade, etc.

Hier een google-linkje:

https://www.google.nl/search?q=salvage+bedrijf&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:nl:official&client=firefox-a
Titel: Re: Interieurreiniging, iemand tips?
Bericht door: Taranis op 28-03-2013 08:59:35
Ok, tnx :) Ik zal er eens een paar voor 'm opzoeken en doorsturen :)