[img http://s424.photobucket.com/user/RayCis_photo/media/v70-1.jpg.html?sort=3&o=32]http://Hi, iedereen,
Op aanraden van Powerpete, meld ik mezelf dan ook maar aan op dit forum (ik sta al op het andere V70 forum)
(http://)Sinds '79 een rijbewijs, en na achtereenvolgens gereden te hebben in: Renault 16, 3x Renault 20, 2x Honda Quintet, Citroen BX, 2x Renault 19, 2x Renault Laguna, en, -in navolging van mijn vader die in de jaren '60 3x een Amazone had, heb ik 't nu wel gehad met die Franse wagens, en heb ik sinds 7 mei een Volvo V70 (2.5) van '99 (2,5 ton op de teller), en ik moet zeggen, ik rijd nu in een tank...Wat 'n auto is dat zeg! Ok, Hij verbruikt meer benzine, is ongunstiger in de wegenbelasting enz., maar het gevoel van pure safety is ook wat waard.
En, ik rijd niet zoveel, misschien 17-18000 per jaar.
Heb wel meteen de distributie riem laten vervangen; in 't onderhoudsboekje stond helaas niet wanneer dat voor de 1e keer is gedaan, met 2,5 ton moet het althans 1x zijn gebeurd. Luchtfilter en bougies ondertussen zelf al gedaan, en ik moet ergens van een sloop een andere rolhoes halen voor de bagage ruimte, banden & remmen, uitlaat, alles nog in orde...heb vlak voor de vak. nog wel 2 nwe Goodyear voorbanden eromheen laten zetten.
Vraagje: ik zie -zelfs relatief vaak- heel oude Volvo's rijden, zoals de 240, de 940, 850 enz. Hoe komt het dat ik DIE klassewagens WEL nog op de weg zie, (met 4-5 ton en meer soms op de klok), en vergelijkbare auto's, in duurdere prijsklassen zelfs, zoals dikke Mercedesse(//)n, BMW's gewoon niet meer....Is dit de 'cult' van Volvo, of zijn de motoren die Volvo in z'n auto's zet, echt zoveel beter en betrouwbaarder dan wat in een BMW enzo zit????
Welkom.
Ez zo is de foto wat duidelijker :P ;)
(http://i424.photobucket.com/albums/pp325/RayCis_photo/v70-1.jpg) (http://s424.photobucket.com/user/RayCis_photo/media/v70-1.jpg.html)
Welkom hier! Mooie V70 zeg :) Eindelijk een echte auto na al die Franse gebakjes 8)
Welkom,
de v70 ziet er nog goed uit!! en met weinig km op de teller.
veel rijplezier met je roffel!! ;)
hehe.... nou ff een blog maken..... welkom vriend.... ik denk dat je je hier ook wel thuis zult voelen...
Citaat van: The Volvoboy op 07-08-2013 14:56:11
Welkom hier! Mooie V70 zeg :) Eindelijk een echte auto na al die Franse gebakjes 8)
Hoho Koen, een mooie Renault 16 of 20 dat zijn toch dijken van auto's ! Vergis je daar niet in. Zeker de TX-en waren geweldig om mee te sturen en voor die tijd ook echt rap.
Welkom Raycis en veel plezier hier en met je mooie V70 !
dikke kar! :eusa_clap:
:eusa_dance: He Ray ook op dit Forum ? welkom ouwe hagenees :-*
Hey Ray en Robbar, jullie dus ook hier.
Van harte welkom. Ik zal me ook eens voor gaan stellen.
Ray
Welkom Ray :eusa_clap:
heeyy mannen jullie ook hier.. ;D
veel plezier op het 850 forum.
groet.