Dag allen,
Een klein her-introductie! Ik was hier ooit met een V70: (hoi (http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,56817.msg1205459.html#msg1205459)) Na een korte uitstap naar een oldtimer polo ( :eusa_doh: ) en een V40 nu toch voor hopelijk de komende 60k KM een 850 om in te forensen. Ik woon in een dorpje nabij Deventer en rijd dagelijks naar Enschede (en weer terug :) ). Het is Dark Olive Pearl 850 (LZ-GG-66) (2.5i LPi) en wellicht bekend hier. Vorige eigenaar kende het forum, maar in passieve zin. Wie weet was een van de eigenaren hiervoor op het forum. De terugrit van Nijkerk was een van groot comfort. Ik was vergeten hoe lekker deze auto zit en stuurt. Naar mate ik dichterbij huis kwam, des te breder mijn grijns.
KM-stand staat helaas stil op 290.000 en volgens de vorige eigenaar mocht ik hier rond de 30k bovenop tellen. Mocht dat kloppen is het beestje net op gang natuurlijk!
Mooie foto's komen nog, eerdaags eens met de polijstmachine erover heen, kijken wat er van komt! Ik zal zeker nog een een werkplaatsdagboek aanmaken, aangezien dit beestje genoeg aandacht behoeft! In ieder geval:
- Werkende teller
- Meegeleverd cruise control inbouwen
- Bovenste motorsteun
- Functionerend dashboardkastje met dito-slot
- Bekleding achterklep vastmaken.
- Handrem functioneel maken ( :( )
Plaatje:
(https://dl.dropboxusercontent.com/u/36265704/volvo850forum/autos/850_1ste_foot%20%28Medium%29.jpg)
Welkom terug! :) Veel plezier met de 850, maar dat gaat vast lukken als ik dat zo lees 8) DOP is een erg dankbare kleur om te poetsen ;)
Welkom! Dat van die dankbare kleur kan ik alleen maar onderschrijven!
veel plezier met je 850
Dank! Inmiddels de cruisecontrol ingebouwd en dat viel me reuze mee! Dat komt tzt nog even in een werkplaatsdagboek.
Welkom.
Waar woon je ergens? Waar je de foto hebt gemaakt lijkt verdomd veel op het paadje langs ons huis.
Citaat van: Mvh op 01-07-2014 14:25:59
Welkom.
Waar woon je ergens? Waar je de foto hebt gemaakt lijkt verdomd veel op het paadje langs ons huis.
In de omgeving van Deventer
Citaat van: henry classic v70 op 27-04-2012 19:43:39
Waar woon je?
Citaat van: Levi_r op 27-04-2012 19:53:09
Deventer
Ja dat snap ik, daar kom ik ook vandaan. Zegt oxe je wat levi?
Citaat van: Mvh op 01-07-2014 17:30:06
Ja dat snap ik, daar kom ik ook vandaan. Zegt oxe je wat levi?
:eusa_clap:
Dat kan goed, want is inderdaad in oxe. Wij huren het weitje aan de andere kant van dat paadje. Staat het paard van mijn vriendin en eentje van Marjan. Knap dat je dat herkend aan dat paadje! Wij wonen sinds maart in het bos langs de dortherweg.
Dan zie ik hem vast nog wel eens rijden hier in de buurt :) Zal erop letten
Citaat van: Levi_r op 01-07-2014 21:46:50
Dat kan goed, want is inderdaad in oxe. Wij huren het weitje aan de andere kant van dat paadje. Staat het paard van mijn vriendin en eentje van Marjan. Knap dat je dat herkend aan dat paadje! Wij wonen sinds maart in het bos langs de dortherweg.
Aha! Dacht het al te zien. Gister je vriendin gespot nog.
Kom maar een keer langs ;)
Welkom! Wat ook dankbaar, maar weinig werk is: de grijze plastic exterieurdelen in de gekookte lijnolie zetten, worden ze weer mooi zwart :)
Zal ik zeker doen mvh!
Busje lijnolie heb ik inmiddels al klaar liggen, maar moet eerst maar eens de boel schoonmaken. We verkopen op de zaak van zat plastidip achtige spul, foliatec:
(http://www.ts24.nl/images/product_images/popup_images/122784_1.jpg)
Schijnt men te gebruiken voor velgen et cetera, maar stel me voor dat het ook nog wel eens voor de kunststofdelen kon werken..
Dank voor een warm welkom!