Poll
Vraag:
Welke kleur koplamp is mooier op een Cream Yellow 850?
Optie 1: Zilver
stemmen: 5
Optie 2: Zwart
stemmen: 37
Optie 3: Wat kan mij het bommen.
stemmen: 9
De vraag is dus: Welke kleur koplamp staat mooier op een Cream Yellow 850?
Even voor de duidelijkheid een fotootje gesjopt.
(http://www.xs4all.nl/~peertje/fotos/welkekant.jpg)
Geen van beide zijn erg mooi. :-\Sorry.
Rob
Ik zou hem standaard laten, maar van de 2 gegeven opties vind ik de zwarte er uit springen!
Hey,
Ik zou absoluut voor de zwarte gaan ... maakt het aanzicht veel agresiever..
Zoiets van als er een linkshanger rijd en jij komt eraan dan rot ie echt wel op ... ;)
Die linker koplamp vind ik een beetje meer voor een volkswagen Golf... zo'n bling bling kar. ;D
Ik ben ook meer van "doe mij maar origineel". Maar als het dan echt moet, vind ik die zwarte op een Cream Yellow beter staan. Op de Swede Demon vind ik de zilveren juist weer beter.
Ga maar voor die zwarte man die zijn echt wel cool. en laat je niet door die conservatiefen hier op het forum beinvloeden....hehehe.Waarom zijn veel mensen tegen het optisch tunen van een volvo, waarom orgineel houden. Omdat het op een VW gaat lijken, denk het niet. Niet dat ik er zo van hou, maar sommige dingen zijn echt wel lauw. En dan bedoel ik niet spinnerwieldoppen en en die blauwe lampjes op je ruitensproeier. als iemand zijn volvo "mooier" wil maken moetie dat lekker doen. Die lampen met heldere glazen zijn gewoon veel mooier dan de originele.
en zo denk ik erover, hehehe.....dus verbouwen die handel.
;)
Ik vind de originele toch de mooiste. Wil je toch indruk maken, dan kun je ook "booskijkers" plaatsen (ff geen plaatje van bij de hand).
Citaat van: toycar op 11-01-2005 12:24:03
;)
Ik vind de originele toch de mooiste.
Persoonlijk ga ik ook voor origineel.
Maar als ik zou moeten kiezen uit de twee van de foto, zou ik de zwarte kiezen...
Het wordt saai, maar origineel blijven de lampen het mooiste. Maar ga je toch over op helder, wat zeker niet lelijk is, dan zou ik ook voor de zwarte kiezen.
Ook mijn mening is al ruimschoots vertegenwoordigd..
Gr 8)
Citaat van: thuur op 11-01-2005 15:24:35
Ook mijn mening is al ruimschoots vertegenwoordigd..
Gr 8)
Ikke ook: zwart 8)
Alleen als je met bling bling velgen gaat beginnen zullen we corrigerend moeten optreden...
Citaat van: mathh op 11-01-2005 15:59:18
Citaat van: thuur op 11-01-2005 15:24:35
Alleen als je met bling bling velgen gaat beginnen zullen we corrigerend moeten optreden...
Je bent dus gewaarschuwd ;D
Het kan mij niet zoveel bommen, maar als je dan toch moet kiezen vind ik zilver wel mooi, maar waarom die afschuwelijk kermis ledlampjes erin?? Dat slaat totaal nergens op vind ik?? ???
Maken ze een keer iets voor optische tuning voor Volvo is weer net niet je-van-het. Die zwarte dingen zijn helemaal lelijk! Woehaaah!
Wat lekker he als je zo ongebreidelt je mening kan geven... ;)
gr. Edwin. 8)
ohja, een ieder die ze wel mooi vindt/heeft/etc... NO OFFENCE! ;D
maakt niet uit,die zwarte kunnen overal op :D
of ze nu op een gele/groen/zwarte zitten.
zit er ook nog steeds te denken om in de toekomst de zwarte aan te schaffen..
gr
Ik vind de zwarte wel mooi op de cream yellow, maar zoals al eerder gezegd de ledjes zijn mij een beetje te kitscherig, dat maakt weer nét niet.
Zou voor mijn T5 (nautic bleu) toch eerder voor de heldere lampen gaan. (maar dat was de vraag niet, toch?)
Vind eigenlijk de heldere koplampen zoals op de C70 cabrio nog de mooiste, maar die passen weer niet op de 850 :'(
Ik zou voor ZWART gaan, ik heb de mijne ook net vandaag binnen gekregen.
Morgen ga ik ze monteren en dan post ik zeker een fotooootje. ;D
Zal wel heel mooi zijn... 8) ;)
8)ja zwart natuurlijk,liefst black stone ;)
Eindelijk hoor ik eens bij een meerderheid:
De originele vind ik het mooist. Maar die behoorden niet tot de mogelijkheden, dus dan de zwarte.
Vooral een creame yellow moet je een beetje in ere houden ( lees origineel ) maar als ik toch wat moet adviseren, dan de zwarte...ik las in een eerder bericht dat je dan meer zo'n west coast bling bling auto krijgt wanneer je die witte neemt. Die donkere lampen staan beter bij de grijze band van de bumper en de rest van de strips.
Citaat van: toycar op 11-01-2005 12:24:03
;)
Ik vind de originele toch de mooiste. Wil je toch indruk maken, dan kun je ook "booskijkers" plaatsen (ff geen plaatje van bij de hand).
ow by the way, ik heb er wel eentje bij de hand
(http://img132.exs.cx/img132/3752/booskijker6ra.jpg)
--edit--
let op formaat foto!!
--edit--
Dat vind ik nou echt niet mooi ::)
(booskijkers, hoe verzinnen ze het;als de uitstraling niet duidelijk overkomt verzinnen ze er wel een naam bij)
De zwarte vind ik persoonlijk het mooiste.
Booskijers zijn alleen maar goed als de lamp aan de bovenkant kapot is ;D
volvoTon :)
Zolang je dingen aan je auto verandert die je ook weer ongedaan kunt maken vind ik het allemaal prima. Over smaak valt immers niet te twisten. Ik ben zelf heel blij met mijn heldere koplampen in mijn zwarte T-5R, heb daar alleen nog maar complimenten over gekregen. Zelfs Menno Buch vondt het schitterend. Heb er niet de zwarte ingedaan omdat dat gewoon téveel van het goede zou worden op een zwarte wagen. Daarentegen vind ik de zwarte weer wél mooi op een lichte kleur auto.
(http://home.planet.nl/~marc.hesselberth/chromelights.jpg)
Geen van beiden... ik ga voor origineel, zeker bij deze cream yellow... nou goed dan: de zwarte vind ik de minst lelijke van de 2...
Ik heb de zilveren op de witte 850 zitten maar had achteraf toch liever de zwarte willen hebben.. ::)
Citaat van: MH op 12-01-2005 09:56:10... Zelfs Menno Buch vondt het schitterend. ...
Of dit nou een goede referentie is (als we het toch over smaak hebben)?... ;D
;)/jan
Citaat van: LekkeRRRR op 12-01-2005 11:31:30
Citaat van: MH op 12-01-2005 09:56:10... Zelfs Menno Buch vondt het schitterend. ...
Of dit nou een goede referentie is (als we het toch over smaak hebben)?... ;D
;)/jan
:-X :-X :-X
Zwart staat zeker het mooi op een creamyellow, denk zowiezo dat de zwarte mooier staan op de lichtere kleuren en de zilveren op de donkere kleuren. Dat van die ledjes is jammer maar je kan gewoon afkoppelen....
Emiel... 8)
Ik vind ze allebei mooi, maar ik zou voor het type gaan met gasontladingslampen....
Dus de meerderheid is voor zwart... hmmm, vinden jullie dan ook niet dat met die zwarte het net lijkt op van die zgn. "lamp modificatie kits" uit de eind jaren 80/begin 90 die je ook had voor de oude modellen passat en golf, escort ed.
Je kent ze waarschijnlijk wel, dan kon je gewoon een afdekplaatje met gat erin over de koplamp plakken en dan leek het (van +/- 300mtr..) afstand net of er andere koplampen inzaten?? :-X
Daar vind ik die zwarte dus op lijken, maar ik ken ze alleen maar v/d foto, dus misschien in het echt valt het wel mee ???
gr. Edwin. 8)
Vandaag gemonteerd. ;D
(http://img32.exs.cx/img32/6775/143yc.jpg)
Super Fearless!!!! 8)
Godver.... wat lekker :P staat echt super met jouw carrosseriekleur! Top :D
Zoals elders reeds gemeld vind ik het bij deze kleur errug mooi. Maar dat verandert niets aan mijn aandeel in de poll :-X
die fearles heeft wel smaak als het er op aan komt om een auto mooi te maken zeg (kwijl kwijl )
Nou Fearless jij weet die conservatieven op deze manier denk ik wel de mond te snoeren, damn wat ziet dat er mooi uit.
zijn ze er ook voor een V70? kan ik nog wat aan de steeds langer wordende lijst toevoegen, hehehe.
PS zo zien die ledjes er tog niet kermis achtig uit, of wel.
Citaat van: HeZz op 13-01-2005 19:47:58
Nou Fearless jij weet die conservatieven op deze manier denk ik wel de mond te snoeren, damn wat ziet dat er mooi uit.
zijn ze er ook voor een V70? kan ik nog wat aan de steeds langer wordende lijst toevoegen, hehehe.
PS zo zien die ledjes er tog niet kermis achtig uit, of wel.
Ook voor de V70 zijn heldere koplampen te leveren ja.
Ik heb dan wel voor wartgekozen maar die ledjes, he, kunnen die er niet gewoon uit dan is het naar mijn smaak net iets minder hoog scooter gehalte en meer echte mannen werk