Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: Dutchman op 18-01-2005 14:51:47

Titel: Stoelverwarming defect
Bericht door: Dutchman op 18-01-2005 14:51:47
Wellicht een tip voor een ieder die kampt met een defecte stoelverwarming.

Bij mij was het stekkertje uit de onderzijde van de stoel getrokken en het andere draadje zelfs finaal afgebroken van het stekkertje, doordat ik nogal "fanatiek" de hoogteverstelling van de stoel gebruikte. D.w.z. Als je je lichaamsgewicht niet goed gebruikt bij het (hoogte) verstellen van de stoel, "klapt"als het ware de stoel naar voren en/of naar achteren. Hierdoor kunnen dus de stekkers aan de onderzijde losraken.

Dit is mij mij zo gebeurd. Wellicht dat anderen hier ook hun voordeel mee kunnen doen
Titel: Re:Stoelverwarming defect
Bericht door: Johannes op 27-02-2005 21:50:13
mmm, ik zal eens kijken, passagier doet het wel, bestuurder niet. Ik laat het weten,

grtjs

Johan
Titel: Re:Stoelverwarming defect
Bericht door: Fransman op 28-02-2005 12:51:07
Klink dat eventjes bekend. Ook ik kamp met het zelfde probleem en zal eens even kijken hoe mijn stekker is aangesloten.  ::)
Titel: Re:Stoelverwarming defect
Bericht door: Menno op 05-03-2005 00:00:04
Gebeurd idd vaak. Middien in de zitting aan de onderzijde zit de thermostaat. Draadjes zijn een beetje aan de korte kant en hierdoor zie je vaak dat er een breuk optreed. Dus wanneer je het draadje gaat repareren zou ik hem meteen een klein beetje verlengen.

Ik heb het probleem zelf ook gehad trouwens.

Succes.
Titel: Re:Stoelverwarming defect
Bericht door: gerritw op 16-03-2005 21:25:38
Ik heb 't probleem ook. Ik verwacht dat de termostaat de boosdoener is. Vorige week werd hij achterlijk warm waarbij ik verwarming heel graag heb uitgezit. Ik had geen zin om op de blaren te zitten.
Nu doet de stoelverwarming niets meer.

Kun je zo bij de termostaat komen, of moet de bekleding eraf? Zo ja, gaat dit nog een beetje makkelijk?

Groets,

Gerrit