Ik heb dit setje Lesjofors in bezit: http://www.partsforvolvosonline.com/product_info.php?products_id=6745 (http://www.partsforvolvosonline.com/product_info.php?products_id=6745)
Ik vraag me af of dit goed in combinatie werkt met de gele (sport) Koni's.
Zijn er mensen die met deze combinatie (goede of slechte) ervaring hebben?
Ik heb de gele koni's icm Intrax in moet zeggen dat het best stug te noemen is ;D' soms wel 's te stug naar mijn zin... Denk dat de stugheid Vande veren enigsinds ook word bepaald door de veerweg of het ontbreken hiervan na verlagen :P
Met de Intrax is Volvo precies 4cm gezakt: weet niet hoever de jouwe zakt met de veren die je nu hebt?
Heb wel eens in een Volvo gereden met gele koni's en originele R veren en moet zeggen dat deze een stuk(je) comfortabeler was dan de mijne = hij stond dus ook een stuk hoger op de wielen ;)
Moraal Van het hele verhaal is: ben je gehecht aan comfoor = koop geen gele koni's maar hecht je meer waarde aan een goede wegligging en wil je bewust afscheid nemen Van een deel Van het comfoor = koop gele koni's.
Moet zeggen dat de Volvo nu best strak op de weg ligt!
PS: als de koni's koop koop dan ook een spuitbus goede gele verf en spuit deze leeg op de dempers als je ze geel wil houden ;)
Wat bevalt je niet aan de huidige setup met de dempers van de set?
(ik zag die staan in de te koop sectie).