Een aantal schakelaars op m'n v70 dashboard, oa de dimmer van de dashboardverlichting en mistlichtschakelaar, zitten los. De bevestiging is afgebroken. Heeft iemand tips om deze schakelaars weer te fixeren? Ik zie dat ze normaal gesproken met kunststuf lipjes in een metalen clipje zitten geschoven. De lipjes zijn afgebroken (en kwijt...).
ijzeren clipjes vastlijmen op de schakelaar?
De clipjes waar ze inschuiven bedoel je? Dat lijkt me niet zo makkelijk. Heeft niemand dit eerder meegemaakt?
Pb eens naar Arjen850 ofzo. Die heeft dozen vol schakelaars liggen. heb je voor een paar euro weer hele schakelaars erin zitten.
http://www.volvo850forum.nl/index.php?action=profile;u=7515
Gewoon andere schakelaars halen, had ik ook met mn mistachterlicht schakelaar. Zo wiebelig in het dash. Zit nu weer mooi vast :)
Oke, ga ik doen. Ik heb gezien dat de clipjes ook ontbreken. Heeft iemand daar een onderdeelnummer van? Of is dat typisch iets wat ik ook op de sloop kan halen?