Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: LaurensV70 op 27-08-2015 18:08:51

Titel: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: LaurensV70 op 27-08-2015 18:08:51
Hallo,

Ik heb al een hele tijd z'n Pro Logic module liggen in de garage. Maar ik wil hem toch echt nu gaan inbouwen. (Volvo part 3533799)

Weet iemand hoe je hem moet inbouwen? In heb al gezocht naar een inbouw instructie, maar die kon ik niet vinden.

Dank!

Laurens.
Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: cornelis-b op 27-08-2015 18:22:32
Deze komt achter de radio op de console gemonteerd, zijkappen bij het console verwijderen en dan kan je er redelijk bij, de gaten voor de bouten zitten er al. Ik hoop wel dat je de benodigde kabel er bij hebt?
Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: T5-4life op 27-08-2015 19:32:01
En hopelijk heb je niet alleen de module en kabel, hij hoort op een frame te zitten. Zit voor de kachelradiator.
Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: cornelis-b op 27-08-2015 21:57:34
Zonder de montagebeugel is hij ook wel te monteren, beetje creatief met aluminium strip doet wonderen. Heb ze zo al eerder ingebouwd. De kabel is veel belangrijker.
Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: LaurensV70 op 27-08-2015 23:40:15
Hoi, Dank voor jullie reactie,  :)

Ja, er komt een kabel uit. Die zit er vast aan. En ik begrijp dat de centre speaker aan de radio verbonden moet worden. En niet aan deze pro logic module.

En er zit ook een zwarte montage beugel bij, dus dat moet wel lukken.

Achter de radio ? Is daar wel ruimte? Zal wel ff proppen worden.  ::)  Moet de midden console er ook uit om erbij te kunnen komen?



Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: cornelis-b op 27-08-2015 23:47:39
Nee console hoeft er niet uit, als je op de bestuurdersstoel zit zie je naast je rechterbeen vloerbedekking omhoog lopen tegen de console, deze kan je loshalen en daarachter zit een kunststof plaat dit is idem aan de andere kant. Als je de vloerbedekking van boven naar beneden wegbuigt dan kan je de kunststof platen los halen en kan je de unit makkelijk monteren. Stekker achter in de radio en dan de stekker van de center ook in de radio. Het zou dan moeten werken. We hebben het toen bij mijn S70 binnen 45 minuten geplaatst.
Titel: Re: Inbouwen van Pro Logic module in de V70
Bericht door: LaurensV70 op 27-08-2015 23:51:31
Okay. Dit moet lukken zo.

Dank je wel!