Ik heb mijn classic V70 verkochte en ben nu op zoek naar een V70 N uit 2001.
heb nog een perfecte set Perfo's met Good Year 4 season banden maar weet niet of die passen op de V70 N,
wie weet dat ?
gr
michel
Hangt van je remmen af, voor is dan een twijfelgeval, bij 305's of de grotere past t niet.
Dat past! Hebben onder de V70N D5 van mijn ouders gezeten. Zag er niet heel verkeerd uit overigens...Heb geen foto's
ET-waarde van Perfo is kleiner dan origineel onder de V70N, dus Perfo's steken een fractie meer naar buiten.
Zoals hierboven al gezegd; bij normale remmen past het verder wel.
dank voor de reacties,
is er eenduidig aan te geven wanneer er sprake is van 305 remmen of standaard remmen ?
Ja dat past.
Et komt ook overeen met die van een N
Scheelt ongeveer 3 mm.
Dus dat is geen probleem.
Met gaat uit van 7J brede velg.
Perfo is 6,5J zo uit mijn hoofd. ET is dus gelijk
Ook past het gewoon op de 305 remmen.
Heb zo ongeveer 30k gereden met de N t5
Ziet er ook een stuk beter uit als Amalia wielen.
Citaat van: michel500 op 22-06-2016 16:21:11
dank voor de reacties,
is er eenduidig aan te geven wanneer er sprake is van 305 remmen of standaard remmen ?
Een t5 heeft standaard 305 remmen
Citaat van: Lunadust op 22-06-2016 16:28:17
Et komt ook overeen met die van een N
Scheelt ongeveer 3 mm.
Perfo is 6,5J zo uit mijn hoofd. ET is dus gelijk
Hoewel het voor de topic starter niet uitmaakt voor het antwoord op zijn vraag, ga ik hier toch even op in.
ET is niet gelijk. Bij classic 43 en bij N 49. ET is maat in millimeters, geen percentage van de breedte.
Dus hoe breed de velg is, doet niet ter zake. Het verschil is dus 6mm, niet 3.
Maar 6mm verschil per wiel is niet zo'n probleem.
Waarschijnlijk bedoelen we hetzelfde.
Et veranderd mee met als velgbreedte veranderd.
Is al eerder discussie over geweest.
Evem zoekfuncie gebruiken.
Excuses, ik maak een fout. ET is afstand tussen het midden van de breedte van de velg en het naafvlak. En niet tot de buitenkant van de velg, waar mijn stelling op was gebaseerd. Daarmee maakt de breedte van de velg dus wel uit, in tegenstelling tot mijn vorige stelling.
De spoorbreedte wordt 2x6mm, dus 12 millimeters breder, met ET43 ten opzichte van ET49.
De buitenrand van de velg zal in het geval van de Perfo 6,5J ET43 ongeveer gelijk zijn aan de buitenrand van een velg met 7J ET49, zoals Lunadust al zei.
Echter verandert de ET niet mee met de breedte van de velg, maar je bedoelt denk ik de buitenrand van de velg in dit geval. Bij dezelfde ET maar andere breedte verandert de afstand tussen de naaf en de buitenrand van de velg.