Hoi,
Van de week heeft of mijn vriendin of de wisselaar zelf het voor elkaar gekregen om minstens 1, mogelijk 2 CD's IN de cd speler achter telaten en het magazijn leeg te laten.
Uiteraard geeft de CD speler een foutmelding.
Iemand enig idee, hoe ik dit kan oplossen?
Die CD's zijn het punt niet, maar ik wel graag dat de CD speler het weer doet.
Voor de duidelijkheid, het betreft de inwendige 3 CD wisselaar.
Ok.
Mijn procedure die ik toen succesvol heb uitgevoerd.
Bovenkant van de radio verwijderen. Vervolgens de radio aansluiten. Diskette erin. Dan geeft ie foutcode. Dan laat ik hem ejecten, gaat ie wisselen. Tijdens het wisselen zet je het contact uit. Dan pakte ie bij mij de cd toch terug. Mocht ie tijdens het wisselen de cd niet terug krijgen, kun je voorzichtig via de bovenkant helpen. Want meestal krijg ie gewoon geen grip op de CD's.
Succes.
Kijk ook deze even:
https://www.youtube.com/watch?v=-fv1Gbl-mcA (https://www.youtube.com/watch?v=-fv1Gbl-mcA)
Vandaag even de tijd gevonden om me hier druk over te maken.
Oplossing:
- CD magazijn uit de radio gehaald zoals het hoort (dat werkte nog)
- Radio uit de auto en op tafel
- Deksel eraf (2 kleine kruiskopschroefjes)
- CD magazijn slede er voorzichtig uit getrokken voor zover mogelijk
- Met behuld van dikke vingers en een stompe schroevendraaier de CD's er uit kunnen schuiven. Hiervoor met beleid de witte geleide wieltjes aan de voorkant naar beneden gedrukt tegen het veertje in en de CD een tikkie omhooggeduwd met de platte schroevendraaier.
Daarna met de hand de CD eruit "geduwd". (Klepje wel even op tijd open doen....)
Herhaal voor CD2.
- Alles weer dichtbouwen en in de auto proberen.
Conclusie:
Het werkt weer.