Goede morgen allen.
Ik heb gisteren middag mijn stoelverwarming weer werkend gemaakt van mijn bestuurdersstoel :eusa_dance: Echter kwam ik er na het terugplaatsen van de stoel achter dat deze het laatste stukje als je de stoel omlaag laat gaan scheef gaat. Dus de laatste cm gaat hij aan een kant iets verder (kant van de versnellingspook) Ik kan zo niets zien wat eventueel in de weg kan zitten. En als ik hem helemaal omhoog zet blijft hij gewoon recht. Ook weet ik niet of dit al was voor of na het los maken van de stoel IVM de reparatie van de stoelverwarming. Wie o wie weet wat dit kan zijn?
Ik volg dit even. Mijn handmatige s70 stoelen doen dit ook, beide kanten en dat is best wel vervelend want ik kan ook niet echt zien wat er mis is.
@Jellejas, denk dat wij de enige zijn hier met dit probleem :P
Ooit kon ik bij het installeren van andere voorstoelen, de boel ook niet vlak krijgen. Dat was toen iets met de rails onder de stoelen die niet helemaal recht tegenover elkaar stonden. Maar bij jullie lijkt het wat anders.