https://www.youtube.com/watch?v=LgGfRea-Q6s
Dit is volgens mij hetzelfde spul maar ander merk
(http://www.buromaterial.xyz/wp-content/uploads/2016/09/41JmkROWKyL.jpg)
Wat een leuk spul!
Ja dat dacht ik ook al.. misschien dat er iemand ervaring mee heeft?
Citaat van: henry classic v70 op 15-05-2017 19:53:05
Ja dat dacht ik ook al.. misschien dat er iemand ervaring mee heeft?
Geen ervaring mee, maar het lijkt mij fantastisch spul om het plastic in onze auto's te renoveren.
Ik ken het van een ander merk (al echt een jaar of 10 terug) en het werk dus inderdaad fantastisch.
Heb er destijds van alles mee gelijmd, van schoenzolen van wandelschoenen (na ca. 1½ jaar liet het pas weer los), een plaatje metaal op een uitlaatdemper van een crossmotor (denk dat de rest van de motor niet meer bestaat) en nog allerlei andere zaken.
Je moet alleen opletten dat je met de 10 sec lijm tube niet het granulaat raakt, binnen een paar seconden zit die dan verstopt.
Het zou me niet verbazen dat als je het granulaat met wat pigmentpoeder mengt, je ook mooi op kleur kan lijmen.
Zo te zien gaat het om een Cyanoacrylaat lijm, maar dat begrip is vrij breed.
Consumenten lijmen van Bison zijn bij voorbeeld niet te vergelijken met het echte spul. Interessant!
Klopt , super spul !
Destijds op de markt onder de naam "Rapid Fix"
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,43321.msg933262.html#msg933262
Volgens mij nog steeds, maar met UV licht: http://www.rapidfix.com/
Ik weet dat er vroegah een man op o.a. de VKB stond met een soortgelijk spul, heb daar toen ook ieder jaar zo'n flesje gekocht. Was geweldig spul en lijmde perfect.
Nu de vraag waar in NL is dit te koop?
Gewoon via EBAY bestellen is ook prima toch?
http://www.ebay.de/itm/Die-Schweissnaht-aus-der-Flasche-Industriekleber-Sekundenkleber-Fuellstoff-PP-PE-/391368627605
Of hier
http://laslijm.nl/product/lijm-laspoeder/
Citaat van: kulk op 16-05-2017 10:13:08
Of hier
http://laslijm.nl/product/lijm-laspoeder/
Heb deze besteld :)
Citaat van: Dirk342 op 16-05-2017 06:44:34
Ik weet dat er vroegah een man op o.a. de VKB stond met een soortgelijk spul, heb daar toen ook ieder jaar zo'n flesje gekocht. Was geweldig spul en lijmde perfect.
Ach ja die standwerker. Die verkocht lijm van Olba geloof ik.
Schitterende show had die man. En goede lijm. Alweer vergeten.
De beste ,sterkste, en sneldrogende lijm is loctite 406. Met dit spul kan je zelfs remschijven aan de muur vast lijmen met maar een paar druppels. Heb al een actros remschijf aan het spant vast gelijmd om te testen. En dit werkt zowaar gebruik dit regelmatig beste die er is. Die zooi waar je met een uv lampje enzo op moet werkt niet en bizon is te slap leuk voor kinderen op school die een doosje moeten lijmen
Welke delen van je V70 moet je aan mekaar plakken Henry?.
:evil:
Citaat van: Ludo op 16-05-2017 17:28:39
Welke delen van je V70 moet je aan mekaar plakken Henry?.
:evil:
Bijna alles haha.. nee jôh, is meer voor algemeen gebruik :)
Is dit ook een oplossing voor onze beruchte middenarmsteun?
loctite 406 is het sterkst
dit word ook gebruikt in vliegtuig industrie
Citaat van: volvobaksteen op 16-05-2017 18:18:41
loctite 406 is het sterkst
dit word ook gebruikt in vliegtuig industrie
Net als Loctite 495 ;-)
Alleen kan je hier geen vullende verbindingen mee maken of enkele millimeters mee overbruggen.
En zo heb je dan ook de Locktite 401 die ik hier altijd gebruik. Alle locktites zijn geschikt voor bepaalde doeleinden, afhankelijk van het nummer. De een is weer heel goed in het verlijmen van verschillende materialen, de ander meer in het verlijmen van kunststoffen en weer een ander is voor meer universeel gebruik. Nogmaals, geheel afhankelijk van het nummer. Alle Locktites zijn beresterk en het is maar zelden dat een scheur / breuk weer op dezelfde plaats ontstaat.
Maar ook hebben alle genoemde Locktites geen vullend vermogen, zoals bijvoorbeeld die laslijm wel heeft.