Hoi, ik merk dat jullie er wel degelijk iets vanaf kennen en daarom had ik ook een vraagje voor jullie. Heb namelijk ook problemen met mijn 850 20v van 92. Sinds enkele weken gebeurd het dat hij tijdens het rijden gewoon stil valt, zowel op benzine als op gas.Heb ook de indruk dat het iets met temp te maken heeft want als ik mijn verwarming op max zet dan valt hij blijkbaar niet stil tijdens het rijden.Weten jullie mischien wat een oplossing is????
grtjs Werner
Controleer je brandstofpomprelais eens (nr. 103). Anders even zoeken op het forum, staat precies wat je wilt weten ;)
Het kan zijn dat de gasinstallateur de pomp via dit relais heeft aangesloten, en de benzinepomp werkt sowieso niet zonder dit relais.
Suc6 en houd ons op de hoogte!
Gr 8)
PS: Welkom op het forum en stel jezelf even voor in het 'wie ben ik' topic, foto's worden zeer hoog gewaardeerd ;D
ja de foutcodes hebben ze al een keertje uitgelezen maar men kon niets vinden????!!!
Begrijp het zelf niet zo goed hoor!!
nokkenassensor
Citaat van: 855-Champagne op 27-05-2005 00:37:20
nokkenassensor
die geeft hele duidelijke foutcodes. En daarbij maakt het niet uit of de verwarming actief is of niet...
ja klopt is een gewone verdamper, mischien is het toch die relais nr 103???? moet het eens nakijken!!!
Citaat van: Ludo op 27-05-2005 22:41:58
Citaat van: thuur op 26-05-2005 23:13:36
Het kan zijn dat de gasinstallateur de pomp via dit relais heeft aangesloten,
mm, een '92er, heeft volgens mij geen pomp (verdamper systeem). ;)
Ik geloof je meteen! Weet namelijk geen klap van LPG-systemen :-[
Gr ;)
Zie bv. ook hier: www.volvo850forum.com/index.ph...art=30#lastPost
(werkt die link wel??)
En succes! Ben er ook nog niet uit :-\
Johan
Maar kan iemand mij vertellen waar ergens die relais nr 103 ergens zit???
heeeeeej thanks ludo ga ik morgen dadelijk nakijken!!!
Werner, ben je er al uit wat het probleem veroorzaakt?
Startonderbreker is ook gevoelig voor hoge temperaturen... het schijnt dat deze bij hogere temperaturen nog wel eens problemen geven.
En ook een heel goed mogelijke optie: defect in contactslot / slecht contact.
Dit staat echter niet met de temperatuur in verband.
Heeeeeej volvo friends, Ik ben er eindelijk uitgeraakt wat het probleem was met mijn volvo 850.
Er is bij mij een gemini alarminstalatie gemonteerd en deze maakt ook gebruik van relais 103.
Omdat er dus een kortsluiting was in mijn draadboom van mijn alarminstalatie onderbrak die tijdens het rijden dus ook mijn benzine en gastoevoer.......vandaar het probleem!!
Maar goed het is nu dus opgelost door simpelweg mijn alarm uit te schakelen. Goed hé!!!!!!!
Alvast iedereen bedanken die me geholpen heeft via dit forum!!!!thanks evrybody.