Net de hond weggebracht voor training om 11:00 , naar huis gereden en om 12 :00 weer ophalen, wat denk je
de Volvo wilt niet starten :eusa_wall:, als ik de sleutel omdraait gebeurt er niks, de startmotor draait helemaal niet.
Gisteren toch bijna 350 km gereden , geen centje pijn.
Ik vond dat de Volvo toch raar deed met starten.
Toch even de ANWB bellen kunnen ze het afslepen naar de Volvo dealer.
Net even gekeken , startmotor vervangen bij 260.300 km dd 10/02/2012 , de teller staat nu op 380.300 km toch 120.000 km gereden.
Accu kapot?
Klinkt als een startmotor relais probleem.
Citaat van: KIM op 06-05-2018 12:55:18
Klinkt als een startmotor relais probleem.
zo'n relais is makkelijk zelf te vervangen , neem ik aan.
Citaat van: sander69 op 06-05-2018 12:52:18
Accu kapot?
De lampen , aanjager, ik hoor zelf de fan draaien, doen het wel, ik hoor zelf de brandstofpomp lopen (onlangs net vervangen),
De accu is goed volgens mij
Grote schroevendraaier of bandenlichter op het relais zetten, tik met de hamer erop en meestal starten ze dan wel weer. Is het een handbak, even in de 1 en wat heen en weer wiebelen. Uiteraard kun je die ook gewoon een tik geven.
Heb er nog 1 liggen mocht je omhoog zitten.
Tja, met zo'n avatar...
Ik was altijd van plan om met de motor langs Dirk te gaan, even kennis maken met Lummel.
vandaag 1 reden te meer om langs te gaan, komt net vanuit Nijmegen, het was weer een tijd geleden zei ik tegen Dirk , toen leefde Frits (RIP) nog.
Wat is Lummel een mooie en ook een heel zachtaardige hond, 3 X dan die van mij, 75 kg.
Volgens Dirk was het ook een of ander slecht contact bij de startmotor, of anders het electrisch gedeelte bij het contact slot.
Vandaag ANWB gebeld, de startmotor zat helemaal vast, we hebben geprobeerd te starten door te tikken op de startmotor, het hielp niet.
Uiteindelijk werd ik afgesleept naar het ANWB center in Breda, service van de ANWB, materiaalkosten zijn voor mij , arbeidsloon voor hun.
na ruim 1 1/2 uur en 193,60 euro armer stond ik weer buiten.
De eerst startpoging, man, man, wat start dat lekker met een nieuwe startmotor erin, op naar de volgende 120.000 km in 6 jaar tijd
https://postimg.cc/image/fdt9gutev/
https://postimg.cc/image/5hs6h7vcn/
apart eigenlijk... zo snel wat voor merk was de oude?
Citaat van: arjenT5R op 07-05-2018 14:19:31
apart eigenlijk... zo snel wat voor merk was de oude?
Hoi Arjen, dat durf ik niet te zeggen, ANWB man vroeg wel of ik veel korte afstandjes rijdt , je weet wel , veel starten en stoppen.
ik zit 6 km van mijn werk af, rij expres om , om de accu op peil te houden,