Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: Ray i Norge op 10-06-2005 20:24:55

Titel: Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: Ray i Norge op 10-06-2005 20:24:55
Vraagje : is er optisch een verschil te zien tussen een T5-R en een R blok? Heb namelijk een foto gezien waarbij op het kleppendeksel de R type aanduiding aanwezig was of is dit puur het cosmetisch opkrikken van het aanzicht van de motor, of is het blok van de R alleen het management aangepast zodat er meer vermogen uitkomt? Dus eigenlijk gechipt door de fabriek? Mijn model is een automaat,  het enige dat ik weet is dat de handgeschakelde R versie namelijk een grotere turbo van Mitsubishi heeft meegekregen als ik het goed heb????
en is het uitlaatsysteem van een R versie anders dan een T5-R omdat een R versie een andere demper heeft,ik wil graag weer een origineel systeem met dubbele pijp eronder want er zit nu een standaard 850 demper op. Misschien weet iemand ook een goed aftermarket rvs systeem met de originele looks van de uitlaat?
Hoop vragen in een keer maar ik hoop dat iemand mij kan helpen.

Groeten Ray
Titel: Re:Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: thuur op 10-06-2005 23:48:00
Op een vraag kan ik je zo antwoord geven: voor een goede/leuke aftermarket uitlaat zou je eens langs European Tuning of Rica kunnen gaan.

Vwb het "kleppendeksel" (is eigenlijk een kap over de bougies): dit is gemakkelijk te vervangen, dus daar zou ik me niet blind op staren als ik jou was ;)

Op de rest van je vragen komt vast snel een antwoord..

Gr 8)
Titel: Re:Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: reneetje op 10-06-2005 23:55:03
Als met die dubbele pijp het eindstuk bedoelt , is dat ook orgineel Volvo verkrijgbaar, maar bedoel je links en rechts een pijp dan kun je  hier  (http://www.uitlaten.com/main.html)[/color] ook zeer goed terecht.

Rene ;)
Titel: Re:Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: Ray i Norge op 11-06-2005 22:46:10
Mijn vraag omtrendt de type R aanduiding op het blok was omdat er in mijn R vorig jaar een nieuw blok is gekomen,wou alleen weten als dit origineel was en niet dat ik een 226 pk blok van een T5-R  erin gelepeld heb gekregen, wil hem optisch zo origineel mogelijk houden en misschien tegen die tijd laten opkietelen,mijn doel is eigenlijk origineel uiterlijk van de auto dus ook aanzicht van de uitlaat te houden maar dan met een voller geluid en wat meer pk's onder de kap.

Groeten Ray
Titel: Re:Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: Ray i Norge op 12-06-2005 13:50:19
kun je daar eens een foto van maken?
Wat bedoel je precies Ludo? moet ik een foto van mijn blok maken? Kun je aan de hand daarvan zien als het een R blok is? Volgens mijn is dan alleen de het management aangepast. Voor alle duidelijkheid op mijn blok staat geen R aanduiding


Gr Ray
Titel: Re:Onderscheid T5-R blok en R blok + uitlaatsysteem
Bericht door: Ray i Norge op 12-06-2005 14:18:20
Maakt niks uit Ludo,  ik zal er naar kijken of er bij mij nog een sticker zit, zo ja dan laat ik je het weten.
GR Ray