Hallo allemaal,
Sinds kort heb ik als ik rem, dat heel kort even in het dashboard licht defect lampje brand. Ik heb de remlichten bekeken en de lampjes zien er goed uit.
Wat kan dit zijn? Zit er bj de rempendaal ook nog iets waar ik naar kan kijken of iemand bekend met dit probleem?
Heb je een 3de remlicht? En trekhaak?
Ja er zit een derde remlicht in en ook een trekhaak 13polig
Doet het 3de remlicht het ook? Indien wel, zou ik toch eens de lampjes van de remlichten één voor één vervangen, misschie zit er een op het randje van defect gaan?
Dat van die trekhaak vroeg ik alleen om daarmee wellicht anderen op een idee te brengen over een mogelijke oorzaak. Zou kunnen dat brakke of geoxideerde contacten die de verlichting aftappen zorgen voor "licht defect" signaal, maar daar heb ik geen ervaring mee.
Vandaag de vrouw bij het weggaan in de straat even paar keer laten remmen. Alle remlampen werken. Ga maar inderdaad preventief de lampjes vervangen
De lampjes vervangen. In de eerste instantie nog steeds geen oplossing. Na een paar dagen is het plotseling opgehouden. Geen idee hoe of wat, maar het is opgelost ;D
Ja zal wel beetje slechte massa zijn ofzo... auto van m'n vriendin heeft er ook last van... is een soort rem-disco is wel extra zichtbaar :P
Onze 10V had dit ook. De oorzaak zat in de contacten van de lampfitting. Schoonmaken hielp.