Hi!
Ik heb een flink tokkelende rechtervoorkant.. alles gecheckt en het is dus mijn veerpootlager icm het bovenste rubber.
Ik begrijp dat wanneer ik deze vervang het slim is om naar de rest te kijken in de veerpoot zoals, dempers, stops en veren etc.
Maar, het liefst check ik nu alleen even of dit het euvel is. Kan ik daarom zomaar aan alleen de rechterkant een veerpootlager vervangen? of moet dat dan ook direct aan de linker kant?
Thanks vast voor jullie ervaring! :)
Het moet niet maar is wel beter, waarschijnlijk zijn de veerpootlagers even oud..
Hoe dat zit met uitlijnen weet ik zo niet maar wanneer dat los geweest is zou je verwachten dat uitlijnen wel gewenst is.
...dan beter allebei doen, is één keer uitlijnen.
Ik laat dit altijd wel doen na werkzaamheden aan onderstel.
Zijn meestal de stabilisator asjes die aan de veerpoot zitten.maar meteen beide kanten doen.uiteindelijk goedkoper ivm uitlijnen..
Thanks Heren! Dan ga ik denk ik maar meteen voor 2 nieuwe complete veerpoten. ik bedoel, als ik dan toch bezig ben.. :eusa_dance:
Heb ooit een wijze les van een monteur gehad, is 1 kant kapot vervangen dan gelijk ook de andere kant.
Anders blijf je aan de gang. :eusa_doh:
Ook bij lampjes
Meteen de stabilisator asjes verv moeten toch los kosten de kop niet ..👍