Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: blauweroffel op 02-02-2020 18:46:57

Titel: electrische probleempjes met de cabrio
Bericht door: blauweroffel op 02-02-2020 18:46:57
Ik heb het volgende probleem met de C70 cabrio(AT):

- De sleutel gaat niet of heel moeilijk uit het contactslot als de hendel in de P staat (paar keer flink tikken tegen de hendel en de sleutel werkt weer mee...)
- De binnenverlichting blijft branden als ik de auto op slot doe met de AB, en op dat moment gaan ook de richtingaanwijzers niet knipperen. (wat ze normaal gesproken wel doen als ik de auto met de AB op slot zet.
- de binnenverlichting blijft soms branden na het starten van de auto en het sluiten van de deuren (en ja de achterklep zit dan dicht).

Verschillende dingetjes, één oorzaak???
Of toch verschillende oorzaken??

BR
Titel: Re: electrische probleempjes met de cabrio
Bericht door: KIM op 02-02-2020 20:32:18
Ik denk twee verschillende problemen.
De eerste wordt veroorzaakt door de shift lock solenoid; deze constructie zorgt ervoor dat de sleutel geblokkeerd is zolang de pook niet in P staat. De boel wil nog wel eens vervuilen en anders kun je de boel eventueel verwijderen.
De tweede wordt meestal veroorzaakt door slecht werkende of defecte microswitches van de portiersloten. Er staat op dit forum wel een oplossing beschreven maar die is niet heel eenvoudig.