't Heeft ff geduurd, maar eindelijk afgelopen week ook een 850 aangeschaft! Bouwjaar november '92, 247.000 km op de teller (inmiddels 249.000 ;D ), half leder, gescheiden climate control, elektrieke raampjes en spiegels, alles d'r op en d'r an. Wil er nog wel cruise control in zetten en volgend jaar eens kijken voor een mooi setje wielen.
Anyway, de foto's:
(http://gurb.deltaland.nl/ronald/850/DSCF0009_blanco.jpg)
(http://gurb.deltaland.nl/ronald/850/DSCF0003_blanco.jpg)
(http://gurb.deltaland.nl/ronald/850/DSCF0011.JPG)
Niet slecht voor een eerste auto dacht ik zo 8)
--edit--
Fotoformaat
--edit--
Van harte met je nieuwe aanwinst, ziet er nog erg goed uit zo.
Veel plezierige en veilige kilometers
Sander
Cker niet slecht voor een eerste auto Taranis! Je hebt je begin 2004 geregistreerd op het forum. Anderhalf jaar a/h orienteren en op zoek geweest? Het resultaat mag R zijn.
Feli met je wagen!
The Saint, die deze wielen ook zeker niet verkeerd vindt, al was het alleen maar omdat het de originele zijn.
2000 km in één week?
En...leuke vakantie gehad?
Veel plezier met je mooie wagen!!
Zijn toch de mooiste he ;)
Mooie auto Taranis!
Er valt mij toch iedere keer weer iets op bij de volvo's met afneembare trekhaak: Dat er een grotere ruimte tussen knalpijp en bumper zit! Bij ons is dat ook het geval... is er iets aan te doen?
Welkom op het forum en gefeliciteerd met je mooie 850!
Gelijk foto's geplaatst, mooi zo! Heb je geen gezeur van ons ;D ;D
Gefeliciteerd met je aankoop Taranis!!
Lidnummer 1002, je hebt je denk ik aardig ingelezen in alle ins- and outs van de 850 ;) Dat van de foto's heb je meteen goed begrepen ;D
Veel veilige km's toegewenst.
Mooie wagen met dito interieur. Veel plezier ermee. 8)
Keurig keurig keurig.
Je komt gelijk met foto's helemaal geweldig.
je wagen ziet er keurig uit..
toppertje!!! 8)
Nice, veel plezier ermee.
proficiat met de aankoop en de reeds gereden kilometers,
ik kan the saint gelijk geven, die originele velgen hebben ook wat
grtz :D
Haha tnx allemaal 8)
Ik heb me inderdaad lang ge-oriënteerd ja, bovendien rij ik ook nog motor, vorig jaar dat ding in de prak gereden en paar maanden gerevalideerd en sindsdien heb ik het even een beetje gehad met motorrijden. Over 2 maanden ga ik voor 4 maanden naar Zweden toe, en ik kon me geen passender vervoer voorstellen dan dit :P
@ The Saint: ik vind ze idd ook niet misstaan die velgen, maar als ik volgend jaar tegen een setje mooie 17" wielen aan loop, dan gaan die er toch onder, al was het maar om het bochtengedrag iets te verbeteren (wat standaard al niet slecht is, maat van me kon me in de Ardennen zaterdag niet bijhouden met een verlaagde Alfa 155 met 16" lichtmetaal ;D)
@ RRRRR_Ramon: heb me idd flink ingelezen ja, heb ik overigens veel aan gehad heb toen ik dan vorige week eindelijk voor een paar 850's ging kijken (want er zat echt troep tussen soms :-X)
@ elianmars: tja... ik wil zelf ook altijd meteen de foto's zien ;)
@ Reitse: hoe langer ik um heb, hoe mooier ik um vind... gister 4,5 uur aan het poetsen geweest en toen geloofde ik het wel... alleen het interieur nog eens in het leervet zetten.
@ Halimi: haha nee daar had ik niet eens een vakantie voor nodig :P Ik woon zelf vlakbij Goes in Zeeland, de auto opgehaald in Putten afgelopen donderdag, toen door naar Maastricht, avondje stappen bij een maat die daar op kamers zit, vrijdag naar huis toe, zaterdag nog even op en neer naar de Ardennen om daar een dagje te mountainbiken en de auto eens uit te proberen over allerlei bergweggetjes, en dan 's avonds nog eens een uurtje rijden af en toe omdat ik het niet kan laten :P
Anyway, ik ben er superblij mee, over 3 weken ofzo gaat ie voor een grote beurt, mankeert nog wel het een en ander aan, maar daarover vraag ik jullie nog wel eens de oren van jullie hoofd in de daar voor aangewezen topics :P
:o
Mag ik ook nog zeggen dat ik hem mooi vind (ook met originele velgen)?
Inderdaad een hele mooie originele!
Maar grotere velgen vraagt al weer bijna om verlagen, maar ik geef je wel gelijk, staat en rijdt zeker beter. Succes met je zoektocht naar velgen, want heel veel is er voor een '92 850 niet te vinden :(
@ toycar: dat mag hoor :P
@ Turbobiker: ja klopt, dan zal een verlagingssetje ook wel benodigd zijn ja... maar goed, eerst maar eens lekker rijden, deze wielen staan zo slecht nog niet en de in Zweden vanaf 1 november verplichte winterbanden zijn een stuk goedkoper in 15" dan in 17" :o