Goedemorgen!
Onlangs ben ik naar huis gesleept omdat de stuurbekrachtiging pomp een schrapend geluid maakte. Nu twijfel ik om een nieuwe of een tweedehands te kopen, maar ik lees ook dat het soms enkel de poelie betreft. Vloeistof is nog wel netjes op het goede niveau en sturen geeft ook geen problemen. Wat is wijsheid? ::)
Een tweedehandsje erin schroeven? Is goed te doen, het is wel lastig om dit zonder kliederen van dat rode goedje te doen ;D.
Ik weet niet of Volvo ze nog nieuw levert en in aftermarkt heb ik nooit iets kunnen vinden. In het verleden heb ik wel gezien dat er revisiebedrijven zijn die gereviseerde exemplaren aanbieden.
Ze gaan niet heel vaak kapot dus een 2e handsje is prima te doen.
Ik heb het ook zo gedaan op de R.
Nieuw zijn ze nog wel te krijgen (400 euro incl.).
Aftermarket ongeveer 160 euro incl.
Tweedehands... paar tientjes waarschijnlijk. :)
Ik had er een aftermarket (TRW) in en die ging na 5000km al lekken, daarna gebruikte originele gemonteerd en deze doet het nu alweer 50.000 km goed.
Op zoek naar een tweedehands stuurbekrachtigingspomp, wie heeft er wat liggen? :)
Ik heb het pas laten doen , stuurpomp was lek , APK afkeur, bij de dealer.
een nieuwe pomp inclusief binnenste & buitenste stuurkogels en opnieuw uitlijnen, bij de Volvo dealer , ik was toch
een kleine 1100, 00 euro kwijt.
even slikken, zat er toch 25 jaar op en 415.000 km verder