Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Tuning Algemeen => Wielen-Onderstel => Topic gestart door: RickG op 02-07-2022 08:54:43

Titel: KW Variant 2 achter verlagen
Bericht door: RickG op 02-07-2022 08:54:43
Hallo!

Ik heb een KW variant 2 setje onder de 850. Afgelopen week heb ik de voorkant wat verlaagd. Dat ging prima: imbusje losdraaien en daarna draaien aan dat paarse draaiding. De achterkant gaat minder makkelijk. Ik zie niet iets wat ik los kan draaien en in dat paarse draaiding zit minimaal beweging. Weet iemand hoe de achterkant in hoogte te stellen is?

Bedankt!
Titel: Re: KW Variant 2 achter verlagen
Bericht door: soumsoum op 02-07-2022 09:21:00
Ik denk dat het alleen de paarse ring is waarmee je de hoogte moet verstellen. Kan zijn dat ie een beetje vastgerot zit? Zou wel een inbus moeten zijn maar mogelijk is die uit het zicht. Je kunt er sowieso wat slechter bij dan de voorzijde omdat ie in de veerschotel ligt.
Evt demper lossen en veer losmaken zodat je er goed bijkan
Titel: Re: KW Variant 2 achter verlagen
Bericht door: RickG op 02-07-2022 11:52:06
Bedankt. Ik heb het idee dat de veer niet meedraait, omdat het vastzit in het rubber bovenaan. Ik heb wat smeermiddel erop gespoten en ook gespoten op de ring. Ik kan het een klein beetje bewegen in beide richtingen en dan zit het vast. Ik durf het niet te forceren (en dat lukt me waarschijnlijk ook niet :P)