Voor mijn s70 (2000): Weet iemand het aanhaalmoment voor de 4 inbus-bouten (8 mm) waarmee de wiellagerhub aan de achteras vast zit? (Dus het samenstel van het wiellager met daarop de bevestigingsplaat voor remschijf en wielen)
Volgens Haynes: 1e stap 35Nm, 2e stap nog 60 graden hoekverdraaiing. Zijn dus rekbouten, dus nieuwe gebruiken ( staat ook erbij in Haynes)
Hartelijk dank voor uw snelle reactie. Ik heb Haynes gekocht (de online versie) maar kan er niet iets duidelijks over vinden. Kan het zijn dat de rekbouten alleen op de vooras van toepassing zijn en niet op de achteras?
Dit is voor de achteras.
Ik heb ooit ook een wiellager hub vervangen, Alles toen goed schoongemaakt zodat het aanlegvlak glad was vervolgens gewoon goed handvast gezet en nooit een probleem ermee gehad(meer dan 10 jaar) dat die erop zat vervolgens en nu nog steeds bij de volgende eigenaar.