Hoi heb een V70 classic waarvan de sleutel kwijt is en heb er geen reserve sleutel bij.
Heb de deuren allemaal mechanisch al open gekregen naar het betere hengel werk. Maar het blijft elektronisch afgesloten. Blijft gewoon op slot terwijl het palletje omhoog staat.
Heb ook al de dealer de vraag gesteld of er nog een sleutel leverbaar was maar volgens de dealer niet.
Wat ook kan contactslot uit een sloper en slot cilinders uit klep en deur plus sleutels met de contact ring.
Maar dan moet alsnog eerst de deur open hebben om erbij te kunnen dus hoe krijg ik die los.
Ik zou toch nog is proberen na te gaan waar je de sleutel kwijt geraakt bent, het is niet meer even 123 makkelijk op te lossen.
Waarschijnlijk zit er ook startonderbreking in je v70 waarmee je alleen kan starten met een matchende sleutel, dan heeft het contactslot overzetten weinig nut. je zou dit nog wel uit kunnen laten zetten bij een tuner maar daarvoor moet je ecu er wel uit en naar die beste meneer toe.
Ook is het even de vraag wat voor motor je hebt want het ik weet niet of ze het ook bij een NA motor kunnen, bij turbo geblazen modellen is het vaak wat makkelijker.
Ecu eruit halen is echt nog geen minuut werk dat is toch geen probleem of wel.
Als het goed is checkt alleen die antenne ring de chip in de sleutel.
Het is nog geen can auto.
En geen auto met 10 plus ecus.
Maar als je tijd hebt mag je wel ff zoeken in de haven van Antwerpen of er nog een sleutel ligt van een v70 classic weet je hoe groot dat is?
Ongeveer net zo groot als een plaats als Utrecht.
Dat is een kansloze missie.
Die ga je nooit meer vinden.
En als je hem vind is er waarschijnlijk al een vrachtwagen overheen gereden.
Ecu eruit is makkelijk zat, alleen iemand die de startonderbreking eruit kan schrijven is even een dingetje, een ruil ecu is ook prima waarbij het al gedaan is. Antennering geeft het door aan de ecu.
Van een donor auto alles overzetten (liefst 1 met 2 sleutels) met een ecu zonder startonderbreking en je kan weer door.
Ondertussen een nieuwe sleutel.
En de auto staat al het hele weekend binnen in de garage te wachten tot zijn nieuwe sleutel geprogrammeerd gaat worden.
Het is toch weer goed gekomen.
Maar het is een heel gedoe allemaal.