Hoeveel lessen heb jij moeten volgen voordat je het roze papiertje had?B

Gestart door antraciet, 16-05-2011 23:41:13

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hendrix

in 2001 Motor rijbewijs (A) 2 daagse cursus, in 1 x geslaagd, theorie 1 fout  (parkeer fout. :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall: met de motor..... :eusa_wall: :eusa_wall:)

in 2008  Auto 8 daagse cursus, in 1 x geslaagd en theorie 0 fout.

Kan de poll dus niet invullen want weet niet hoeveel lessen dit zouden zijn. ;D ;D

NinaPaul

B rijbewijs: 1e les na 25min examen aangevraagd, 1e keer geslaagd.
C rijbewijs: 4 lessen, examen gezakt "niet zo snel rijden" 2 lessen, geslaagd "het mag iets vlotter"
"There are also two kinds of truths: truth of reasoning and truths of fact. Truths of reasoning are necessary and their opposite is impossible; those of fact are contingent and their opposite is possible."
-Gottfried Leibniz

snix

B in 20 lessen 1e keer geslaagd inclusief glibberen in de sneeuw.
Theorie nooit voor geleerd alleen een beetje proefexamens gemaakt. 1e keer geslaagd
BE 4x 1 uur 1e keer geslaagd

Meer heb ik (nog) niet

arjen850

B: negen lessen, in 1 keer geslaagd
BE: 4 lessen, in 1 keer geslaagd
C: 14 lessen, in 1 keer geslaagd
CE: 6 lessen, in 1keer geslaagd

Alle theorieen ook in 1 keer gehaald.
Verkocht op mijn 18e mijn toenmalige bromfiets, en daarmee heb ik mijn rijbewijs kunnen bekostigen ;D

petrolhead

9 lessen voor de auto (BE) waarvan één voor de rijexamen en voor de motor (A) ongeveer 25 lessen en in één keer geslaagd.

Bas850

"to finish first, you first have to finish"

Hans Duiven


UserID6342

BE 12 lessen, 3 examens waarvan 1x bonje met de examinator (ik stapte zo uit de auto midden op het Keizer Karelplein en liet die l*l mooi zitten rechts)

A geen officieel examen gehad. Was midden in de winter en spekglad, nog in de tijd met de proefrijbewijzen en de L-plaatjes achterop.  Ik was op de motor op de examendag aankomen rijden, hele gebouw leeg op 1 examinator na, alles was afgelast maar hadden mij niet meer te pakken gekregen (was in de tijd voor de mobiele telefoons enzo). Toen die man zag dat ik gewoon van de fiets afstapte zonder problemen, ondanks de gladheid, vond hij dat ik genoeg bewezen had dat ik kon omgaan met die fiets. (Honda B'olldor) Was geslaagd volgens hem en ik kreeg me rijbewijs daarop zo.

CE 8 lessen (moest ik halen van het vrachtwagenbedrijf waar ik toen werkte) zonder chauffeursdiploma, etc.  Had dat ook niet nodig omdat ik als monteur werkzaam was.  Inmiddels ingeleverd ivm CBR en diabetes.

Jack v

Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

petrolhead

Citaat van: Dirk342 op 17-05-2011 17:16:21
Toen die man zag dat ik gewoon van de fiets afstapte zonder problemen, ondanks de gladheid, vond hij dat ik genoeg bewezen had dat ik kon omgaan met die fiets. (Honda B'olldor) Was geslaagd volgens hem en ik kreeg me rijbewijs daarop zo.

;D

MICHEL306

Uhm veel en 2 maal af moeten rijden, uiteindelijk geslaagd met een automaten rijbewijs......yea right :eusa_whistle:
Kwam de tweede keer trouwens mezelf brengen met een Ford Granada....waarvan ik na het instappen in de les Golf ook nog es het kenteken van moest oplezen....na het overhandigen van het papiertje nam de man met een dikke hand afscheid van mij buiten op de stoep, samen met een volgende klant.
Ik zie die kop van die man nog toen ik enkele seconden later in die Ford voorbij kwam richting stadhuis om het papiertje te scoren... ;D
Motor in 2 dagen cursus gehaald, eerste keer gezakt, geen voetrem gebruikt......doh....tweede keer geslaagd.

grijzev70tdi

Wat me opvalt, de meeste zitten ruim onder de 30 lessen. Was het vroeger zo veel makkelijker dan tegenwoordig? Tegenwoordig zit je al snel aan de 50 zei me rij instructeur
Grolsch, het klinkt al lekkerder

V70 classic

Houden we ook een score bij.
Wie heeft de meeste lessen  ;D .

grts Ronald
Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

V70 classic

Citaat van: grijzev70tdi op 17-05-2011 18:15:51
Wat me opvalt, de meeste zitten ruim onder de 30 lessen. Was het vroeger zo veel makkelijker dan tegenwoordig? Tegenwoordig zit je al snel aan de 50 zei me rij instructeur

Vroega was het gewoon rijden. geen nav niets nie.
En natuurlijk leerde wij veel sneller  :evil: .


Ik reed al ruim voor de 18 met van alles en nog wat. scheelt ook  :eusa_whistle: .
Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

grijzev70tdi

Citaat van: V70 classic op 17-05-2011 18:17:55
Citaat van: grijzev70tdi op 17-05-2011 18:15:51
Wat me opvalt, de meeste zitten ruim onder de 30 lessen. Was het vroeger zo veel makkelijker dan tegenwoordig? Tegenwoordig zit je al snel aan de 50 zei me rij instructeur

Vroega was het gewoon rijden. geen nav niets nie.
En natuurlijk leerde wij veel sneller  :evil: .


Ik reed al ruim voor de 18 met van alles en nog wat. scheelt ook  :eusa_whistle: .

Dat doe ik ook wel, al een jaar of 4. Ook met van alles, autoambulances (achteruit), grote campers. Zijn wel van die stukjes dat je alleen in 1 zit en hoogstens 2.
Grolsch, het klinkt al lekkerder