contactslot vast

Gestart door LouisXIV, 10-06-2011 07:56:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

LouisXIV

Gisterenmiddag had ik eindelijk onze Volvo opgehaald na de airco reparatie. Nadat ik eerder al maanden lang een motormanagement storing had was dit het laatste wat nog niet goed was. De airco deed het niet boven de 25 graden. (vermoedelijk de magneetkoppeling). De magneetkoppeling wilde niet los komen van de pomp en dus heb ik nu een tweedehands pomp waar de speling (spleet) precies goed zou zijn. Ik moet eerst nog een warme dag hebben want dan weet ik zeker dat hij het doet.

Maargoed, ik zette de auto gister in de personeelsgarage van het UMC Utrecht. Toen ik gisteravond naar huis wilde kon ik mijn sleutel niet doordraaien naar stand I, II óf III. Door mijn gedraai kwam hij uiteraard ook op het stuurslot te staan. Uiteiindelijk de Bosch pech hulp gebeld. Die heeft nog geprobeerd de spanning van de auto te halen in de hoop dat hij het dan wel zou doen. Maar omdat de garage zo laag was 1,90 meter konden we alleen de auto met de hand uit de garage duwen. Hij wordt vandaag verder afgesleept naar mijn garage.

Kan een contactslot wat het niet meer deed nog gerepareerd worden of moet hij vervangen worden?

francois

heb je geen reserve sleutel en deze proberen



anders zou ik alles vervangen


grfr

LouisXIV

Citaat van: francois op 10-06-2011 08:00:03
heb je geen reserve sleutel en deze proberen



anders zou ik alles vervangen


grfr
Probleem is dat ik nog bovag garantie heb en deze vervalt 24 juni. Volgens mij kun je geen nieuwe onderdelen eisen het mag ook gerepareerd worden ik vraag mij alleen af of dit mogelijk is?

francois

als het een goed garage is vervangen ze die hap

is veel sneller dan het herstellen van het contactslot


grfr

thuur

Toevallig op dat knopje rechtsboven de pook gedrukt?


Gr :eusa_think:

francois


LouisXIV

Citaat van: thuur op 10-06-2011 14:36:28
Toevallig op dat knopje rechtsboven de pook gedrukt?


Gr :eusa_think:
De man van de afsleepdienst wel ja? De shiftlock? Maar heeft dat invloed dan?

LouisXIV

Citaat van: francois op 10-06-2011 08:16:21
als het een goed garage is vervangen ze die hap

is veel sneller dan het herstellen van het contactslot


grfr
Er is al zoveel mee gebeurd sinds 24 december 2010 dat we hebben nu afgesproken dat het slot wordt vervangen 50/50 qua kosten. Ik vind het wel fair.

T5turbo

Mooie opossing.
Wel een nieuwe dan neem ik aan?
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift - that's why it's called the present!

elianmars

Jee, het zit je niet mee met die wagen, Louis  :-\


LouisXIV

Citaat van: T5turbo op 11-06-2011 08:08:07
Mooie opossing.
Wel een nieuwe dan neem ik aan?
absoluut.

LouisXIV

Citaat van: elianmars op 11-06-2011 10:00:29
Jee, het zit je niet mee met die wagen, Louis  :-\
Nee maar het voordeel is dat ik straks een tijdje voort kan met een aantal zaken. Tenminste dat hoop ik. En anders moeten we misschien toch een andere kopen?

LouisXIV

Citaat van: Ludo op 11-06-2011 10:21:45
Citaat van: LouisXIV op 11-06-2011 08:02:36
De shiftlock? Maar heeft dat invloed dan?

Ja.
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,25302.0.html
Maar de automaat staat verder toch wel gewoon los van het wel of niet kunnen draaien van de sleutel?

LouisXIV

#14
Nadat mijn contactslot was vervangen door een nieuwe heb ik nog een paar keer een probleem gehad met het contactslot. Dit lag aan de pooknop als deze maar enigzins blijft "hangen" dan is het niet mogelijk om de sleutel uit het contact te draaien hij blijft dan iets voor de 0 zitten. Tussen stand 0 en I zeg maar.

Deze is vandaag bij de Volvo garage gemaakt. Als hij het weer doet moet hij vervangen worden.

We gaan binnenkort op vakantie en ik hoop dat we nu echt alle ellende gehad hebben. Vanaf 24 december ben ik de auto in totaal 5 weken kwijt geweest met verschillende zaken. Voornamelijk het motormanagementlampje  :eusa_wall:.

Hopelijk  :eusa_pray: komt nu dan de tijd van het echte genieten want dit was immers de auto die ik altijd al wilde hebben.