nieuwe vacuumslangen

Gestart door JStuij, 26-06-2011 09:55:10

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

JStuij

Mijn 850 (1994) heeft problemen met het stationair lopen (zie eerder topic over mijn LMM) en ik heb de LMM al vervangen. Het probleem is er nog steeds maar wel minder. Ik wil de vacuumslangen (compleet) vervangen maar weet niet waar ik dit online kan kopen. Wie heeft een goed adres om dit online te bestellen? bvd Hans

Jack v

http://www.europeantuning.com/

Is ook een forumsponsor en levert je gelijk de juiste maat en lengte ;D
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

cas

je hebt iets van 2,5 meter nodig, van 4  en 2,5 meter van 5 mm. dan kan je alles vervangen.

Biesheuvel heeft ook veel kleurtjes  ;D   googlen op biesheuvel autosport.
Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

JStuij

Bedankt voor de reacties. Ik heb inmiddels een complete set gekocht en ga nu eea vervangen. Veel van die slangen en kopplestukjes zijn goed te vinden maar er zitten echter ook dingen bij die ik zo even niet kan thuisbrengen. Heeft iemand een handig overzicht hoe dat vacuumsysteem eruit ziet? Bvd, Hans

daytonawim


Ronald21

gewoon een rol siliconen-slang kopen a 3 m , 4mm rond inwendig

bij de tuningshops of autozaken te verkrijgen

JStuij

Heren, zoals eerder geschreven heb ik een compleet pakket gekocht (van meneer Volvo omdat ie vlak bij mijn huis zit). Ik heb nu van alles vernieuwd maar heb nog zeker 2 meter dikke slang en een groot stuk harde slang over. Kortom ik heb wat vergeten maar heb geen idee wat. Er loopt nog een stuk harde slang van het T stuk naar ergens onder het linker voorwiel. Ik kan niet zien waar naar toe dus heb ik de oude slang laten zitten (T stuk wel vernieuwd). Ik heb dus een tekening nodig hoe al die slangen lopen (dik en dun) want ik heb zeker wat over het hoofd gezien. Wie heeft een goede tekening?

cas

linker voorwiel... van waar kijk je dan? als je voor de auto staat, of in de auto zit  ;D  die harde waar jij het over hebt, is dat niet die naar die vaccuumpot gaat onder je accu...   en het is niet zo dat je alles tot op de cm ook daadwerkelijk kwijt kan onder je kap volgens mij hoor.  :eusa_think: 

op je vraag, nee ik heb geen schema. Maar die komt zeker wel. Zal even voor je kijken met de zoek functie.

Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

maruska

Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

daytonawim

Wie. ikke niet hoor.

Heb me zuf gezicht naar vacuumslang op zijn website :-(

Mac850

Wat kost zo'n complete set slangen bij heer Volvo?

MVeldhuis

Ik had ook een setje willen bestellen maar ken ze niet vinden :(

Gompiev70xc

zoals eerder gemeld: gewoon bestellen bij Biesheuvel, ben je voor een paar tientjes klaar. ik heb daar 3m. 3 mm en 3m 6mm siliconenslang vandaan, monteren is oersimpel: slang voor slang vervangen. Het is ff gepruts bij de turbo, maar dat ging eigenlijk ook veel makkelijker dan verwacht na al die verhalen hier.
En mijn Check Engine-lampje s dus mooi weer uit!