Daaaag Sandstone TDI

Gestart door fredtref, 12-06-2010 22:24:20

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

fredtref

Citaat van: The Volvoboy op 20-10-2010 16:39:39
Citaat van: fredtref op 18-10-2010 20:06:04
Citaat van: The Volvoboy op 18-10-2010 16:33:50
Foto's? Heb je voor de winterbanden expres 195/65/R15 genomen (goedkoper) in plaats van origineel (195/60/R15)? Goed bezig verder, op naar de 4 ton! :eusa_clap:


Het scheelde ongeveer 15 euro per band, trouwens toen ik de auto kocht  zat er ook 195/65 onder volgens mij rijden er veel meer met 195/65 het voordeel is wel dat 120 op de teller volgens GPS ook daadwerkelijk 120 is

Oke, ik heb 195/60 om 2 redenen:

- Ik rij met een caravan. Vorig jaar op vakantie naast iemand gestaan met een roffel en een vouwwagen, met 195/65. Wanneer die beladen was kon je geen vinger meer tussen de band en het spatbord krijgen.

- Met 195/60 heb ik een minimale tellerafwijking (hooguit 2 km/u) dus ik vind het wel best zo


Die wieldoppen...  :eusa_naughty: :eusa_hand: Maar dat is mijn mening. Dan liever zwart staal. Ik had eerder deze genomen ;)

Zoals je kan zien zit er meer dan voldoende ruimte tussen, nou is mijn TDI wel volledig standaard niks verlaagd wel met nivomats, en wat betreft de deksels ik loop vanzelf wel tegen 15 inch LM velgen aan, ik heb er alleen niet zo een haast mee, ik vind het technische gedeelte vele malen belangrijker dan het visuele, met andere woorden loop ik er tegen aan voor een zacht prijsje is het leuk, zo niet hij rijdt er niks slechter door   :)

The Volvoboy

Oke, ik snap het. En het is jouw auto dus ik zeg niks meer ;D ;D
'98 - Volvo V70 2.3 T5 SE - LPi - Garnet Red metallic - 17'' Comets - 702.000km
'00 - Volvo V70 2.4T AWD Nordic - LPG - Venetian Red metallic - 16" Helium - 418.000km
'95 - Volvo 850 2.3 T-5R Aut. - Black Stone Solid - 17" Titans - 392.000km
'96 - Volvo 960 2.5 24V aut. Oxford - Dark Olive Pearl - 16" Uranus - 356.000km

fredtref

Toch de deksels er maar van af getrokken, dus nu weer zwart staal

fredtref

24-12-2010

360.000 op de teller

Gisteren hoorde ik dat de stuurpomp geluid maakte bij het insturen, vanmorgen even snel gekeken, jawel er zit ergens een lekje, moest ongeveer 1/4 olie bijvullen, van de week maar even een brug opzoeken en zoeken waar het lekje zit.

fredtref

10-03-2011

363.800km

Vanmiddag nieuwe glaasjes op de koplampen geplaatst (er was er 1 kapot) en gelijk nieuwe knippers er op, ziet het er weer wat frisser uit.


fredtref

Gisteren mijn winterbanden/velgen er onderuit, jawel linksvoor binnenkant velg onder het smeer, ashoes is lek maandag komt er een nieuwe op.

Ewout Schalkwijk

Ik vind het toch wel een aparte (mooie) kleur, had het nog niet eerder gezien. Behalve die van jou dan :-)

Ewøut
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein

fredtref

Vanmorgen is er linksvoor een nieuwe ashoes op gekomen, en heb ik de stuurpomp en alles er om en onder
schoongemaakt met remmenreiniger om het lekje op te sporen.

Want dat hij lekt is geen geheim
 

fredtref

Vandaag de remschijven en blokken aan de voorzijde vervangen, last van een kromme schijf, nu remt het weer zoals het bedoeld is.
km stand 367780

Ewout Schalkwijk

Hee Fred,

Hoe zit het nu met die lekkage van je stuurpomp? We hebben zo'n beetje gelijktijdig schoongemaakt. Bij mij is het nu na twee maanden nog steeds droog. Ben benieuwd. Ik zie trouwens op een van je foto's dat je achter het gemeentehuis woont. Of is dat daar waar dat standbeeld met die sleutels staat? Misschien kom ik wel ff om de hoek kijken in juli.

Ewøut
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein

fredtref

Hoi Ewout,

Ja je ziet het goed ik woon pal achter het gemeentehuis, het standbeeld met de sleutels stond aan de voorzijde maar is nu verplaatst naar een stadspark.
Wat de lekkage betreft het komt via de dop, toevallig vanmiddag vanmiddag nog eens even gekeken, dit terwijl ik 10000 km geleden in okt er een nieuw gekochte dop op had gezet, ik heb trouwens een andere pomp liggen moet ik er alleen nog even opzetten, ik zal eens een topic starten of het mogelijk is of dat de druk in het systeem te hoog kan zijn.
En natuurlijk ben je welkom in juli, als je hier bent stuur dan even een pb om af te spreken, ik werk nogal onregelmatig.

Groet, Fred

fredtref

Vandaag bij km stand 369.500 nieuw oliefilter en 6 liter Valvoline 10W-40

fredtref

Vandaag besloten om mijn TDI te gaan verkopen, de bedoeling was om er nog jaren mee door te gaan, veel energie er in gestoken om hem technisch in top conditie te krijgen maar mijn echtgenote heeft al langere tijd rugklachten die ook niet op korte termijn over zullen gaan, en daar zij altijd met pijn de auto in en uit moet stappen heb ik besloten om een SUV/MPV te gaan zoeken waarbij in ieder geval de instap makkelijker gaat door de hoogte, soms zit het mee soms zit het tegen, ik vind het best wel jammer maar aan de andere kant is het natuurlijk eigenlijk maar een vervoermiddel om van A naar B te komen.

henry classic v70

Jammer Fred... is een XC (Sandstone) geen optie ;)
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

Ewout Schalkwijk

T'is dat het een NL auto is, anders had echt nog wel trek in een mooie diesel erbij. Kan die A6 tenminste oprotten.  ;D
Succes met zoeken naar een auto die beter toegepast is op jullie situatie.

Ewøut
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein