Wat mag een DOP 855 of V70 Classic kosten ?

Gestart door vlovlo850, 07-08-2011 00:16:31

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

vlovlo850

Begin om me heen te zien naar een 855 of V70 classic in de kleur DOP (Dark Olive Pearl). Persoonlijk vind ik het de allermooiste kleur op een 855 of V70 Classic.

Aan jullie de vraag wat een DOPerwtje mag kosten, kijkend naar onderstaand wensenlijstje. Ik heb helemaal geen haast, misschien komt hij wel naast de huidige 855 op stal te staan.

Heb gaspedaal, marktplaats, autotrader, autoscout24 en dergelijke al nagezien, maar er staat gewoon niets passends in het aanbod. Kortom ... wat mag een auto kosten die voldoet aan onderstaande specs ?

- DOP is Dark Olive Pearl, dus geen andere kleuren of groentinten
- 855 is een Estate, dus geen 854. Een V70 Classic lijkt mij duidelijk
- schadevrij en strak exterieur en uitermate net interieur gewenst
- handbak, beslist geen automaat
- een 2.5 10V is goed genoeg. "Hoger/Lager" mag, maar geen 2.0 of één of ander ander omgebouwd Italiaans lijk
- 4 x automatische raambediening
- minimaal halfleer
- electrisch schuifdak is een must (airco er op mág wel, maar moét dan ook daadwerkelijk functioneren)
- aantoonbaar onderhoud (stempels in een boekje is leuk, maar facturen zeggen mij meer)
- kilometerstand minder belangrijk, maar tot 250 dkm is toppie.
- auto dient technisch/motorisch helemaal "up to date" te zijn (riemwissel/koppeling/draagarmen/wiellagers/remmerij en wat dies meer zij ...)  
- donker interieur, want beige/creme is ... pjoek
- netjes op de banden
- non-rokers auto (in ieder geval geen geen sigarenauto of "nicotineplafond")
- al het andere zijn leuke extra's, maar geen must ... (zoals mooie lichtmetaaltjes tot maximaal 17"/cruise control/leer/trekhaak

Valt allemaal toch reuze mee ?

Vulk