Lekkende leiding

Gestart door mikky, 06-08-2011 19:35:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Vulk

Maar uiteindelijk heb je ze toch ook vervangen? :)
Waarom dan niet gelijk doen als je weet dat je met een tikkende tijdbom rondrijdt?

Ik had het overigens niet gezien en plots waren ze volledig doorgeslagen. Dan moet je plots een halve liter per dag bijvullen en moet je maar zien of je tijd hebt om ze te gaan vervangen.

Schnappi

nog steeds niet vervangen ;D, weet niet of het nog waard is auto is 16 jaar oud heeft 400000+ gelopen heeft nog eerste turbo, dus gewoon afrijden en dan  maar andere 850 kopen.

is wel handig halve liter per dag, olie blijft altijd goede kwaliteit houden ;D

thuur

Dus een auto die 400.000+ km heeft bewezen veilig, betrouwbaar, comfortabel en betaalbaar te zijn wordt nu aan de kant "geworpen" wegens een lekke slang van 150 euro?


Gr :eusa_eh:

Schnappi

#18
nee hoor, maar zolang het zo blijft ga ik er geen geld uit aan geven, en garage had ook al gezegd dat het vervangen nog niet nodig is.

en de auto heeft ook schade door een ongeval dus is economisch total loss alles wat ik nu aan het uit geef zou ik een dief zijn van eigen portomonee.

dus ik laat het maar zo.


mikky

Hier lekt het te veel, zal morgen de dealer bellen.
Heeft iemand het onderdeelnummer van de leiding, die aan de bijrijderskant zit?

Schnappi

moet je dan ook veel olie bijvullen?

Vulk

Zelfs al moet je niet elke dag bijvullen, dan nog zijn er mensen die hun auto gewoon 100% willen hebben.
Overigens is het niet fijn om de achterruit vettig te hebben van zodra je de snelweg op gaat.

mikky

En wat te denken van die olievlekken op je oprit  :eusa_sick:

Schnappi

heb ik gelukkig nog geen last van, dan zou ik inderdaad de slangen gaan vervangen.


-D©©©L-

Citaat van: mikky op 07-08-2011 09:24:14
Duidelijle foto's Marco, waar kan ik het beste deze leiding halen, dealer of automaterialen zaak??

En moet de olie ook uit het blok?

Als de auto vlak staat hoeft de olie niet uit het blok. Er komt wel ca 1 liter olie uit de slangen en koeler zetten.
Vergeet niet om ook een pakking voor de oliethermostaat mee te bestellen als je besluit deze los te nemen. Het goed op de plaats houden van de pakking bij montage is een beetje lastig.

Ik heb inderdaad nieuwe leidingen gehaald bij de dealer. Het is technisch goed mogelijk om een nieuw stuk slang aan de oude leidingen te laten zetten, waarbij het wel heel belangrijk is dat de leidingen er onder exact dezelfde hoek aan gezet worden. Ik weet dat schaftenaar in zwolle dit o.a. kan, maar vermoed dat je netzoveel kan van slagen hebt bij ieder landbouwmechanisatie bedrijf of hydrauliekboer. Het prijsverschil is kleiner dan je denkt; nieuwe rubbers en clips voor de koppelingen zijn ook niet goedkoop (bij nieuwe leidingen zitten ze er al aan). En ja, een verstandig mens vervangt ze.  ;D

mikky

Ben van plan alleen de leiding te vervangen, zag al aan het blok dat het vastzit met zo'n sluiting die lijkt op een aantal sluitingen van airco slangen, zo'n driehoekig plaatje

mikky

Citaat van: mikky op 07-08-2011 12:04:03
Hier lekt het te veel, zal morgen de dealer bellen.
Heeft iemand het onderdeelnummer van de leiding, die aan de bijrijderskant zit?


Weet iemand dit  ???


-D©©©L-

Citaat van: mikky op 07-08-2011 15:50:42
Citaat van: mikky op 07-08-2011 12:04:03
Hier lekt het te veel, zal morgen de dealer bellen.
Heeft iemand het onderdeelnummer van de leiding, die aan de bijrijderskant zit?


Weet iemand dit  ???



Welke van de twee ?

thuur

Ik denk dat Marco het weet.


Gr :D

mikky

Die aan de bijrijderskant, dus als je voor de auto naar het blok kijkt die aan de linkerkant  ;)