Krimpenerwaardmeeting 2011

Gestart door Bouke, 15-06-2011 22:38:38

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Martijn_B

Die entrecot ziet er goeduit!
Volvo 850 T-5R, MT. Mod's: Wiseco zuigers, H-profiel drijfstangen, S60 2001 cilinderkop, 3-angle valve seats, M59H met sper, GTX3071r turbo, 650cc Bosch injectoren, 60mm IC, 3" custom in-en uitlaat, Schutten Software

maruska

Sander, eet eens ff door ! Je vertraagd de groep ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

maruska

Aaaah wat jammer... Een 2e bord eten.. ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

petrolhead

Leuk de fimpjes. Mooi dat de C70's open reden.

StefanCJ

Citaat van: maruska op 28-08-2011 19:32:34
Aaaah wat jammer... Een 2e bord eten.. ;D


Hier ook ... Vervelend hoor!

Mijn buurman eet nu ondertussen mijn champignons op ;d

Volvoc70cabrio

Citaat van: petrolhead op 28-08-2011 19:36:38
Leuk de fimpjes. Mooi dat de C70's open reden.
Precies tussen de buien door gereden. Perfecte timing aangezien we huiswaarts nabij Rotterdam wederom een flinke bui op het dak kregen. Moet bekennen dat zowel inzittenden, ikzelf, zoon en hond dit waarschijnlijk niet echt fijn hadden gevonden. Leuke rit overigens en erg verrassend wat voor moois er bij ons in de buurt zit. Volgende keer eten we mee! Foto's volgen nog!

StefanCJ

Meeting geslaagd. Leuke locatie, leuke tourrit en errug goed (en veel eten). Vooral de miemelen waren lekker  ;D.








Grtz. StefanCJ (en Michelle, die het ook erg leuk en gezellig vond)

Gommie855

kon wel er helaas niet bij zijn maar de foto's zijn leuk,mensen zullen wel hebben op gekeken met een paar roffels bij elkaar ;D

elianmars

#383
Zo, de jongens liggen (veel te laat) op bed.

Het was leuk vandaag! Eerst de ontvangst met koffie en een stroopwafel bij Hooftman.
Daarna de toerrit, waarbij we een mooi stukje van Nederland hebben gezien.
De auto's geparkeerd op het parkeerterrein van het zwembad en met z'n allen naar Lekkerr gewandeld.

Het eten was heerlijk en meer dan genoeg. Nadat we ons hadden volgestopt met allerlei lekkers, kwam als klap op de vuurpijl een mooie, door Linda (en dochter?) gemaakte Volvo-taart op tafel.

Voor ons een heel geslaagde dag! Leuk om weer wat eigenaars van de auto's te leren kennen. Iedereen bedankt voor alles en graag tot een volgende keer  :D


Op het parkeerterrein bij het zwembad:



De allergrootste Volvo van vandaag  ;D :



Te mooi om bij de rest te parkeren?  :eusa_think: :



Ook de kinderen hadden het naar hun zin:



"Eh, hebben jullie nog wat over? Ik lust nog wel meer":



De Volvo-taart  :eusa_clap: :




grijzev70tdi

Ziet er mooi uit jongens, jammer dat ik moest werken. Anders was ik heel misschien wel die kant op gekomen met vaders
Grolsch, het klinkt al lekkerder

Jaco S


elianmars

#386






Foto's gemaakt door de vader van Bouke. Heel leuk dat hij dit heeft willen doen!  :eusa_clap:

Bouke

#387
Zo wij zijn ook weer terug na nog nagetafeld te hebben ,na een naar mijn mening een zeeeeeeeeeeeeeeer geslaagde meeting(21 auto's en 39 man).Ik was heel erg blij met de goede opkomst en het enthousiasme van iedereen :eusa_clap: waarvoor mijn dank en volgend jaar maar weer denk ik.
Ook wil ik Hooftman Schoonhoven(Erik Sikkel) voor de ontvangst en Linda (onze taartenbakster) erg bedanken voor jullie inzet :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
O ja en natuurlijk onze Dita voor de geweldige maaltijd , echt heerlijk :-* en Hubert voor de route en de filmpies ;D
Bouke

Ik zal morgen de foto's proberen te plaatsen ;)

Gommie855

heb de filmpjes ook bekeken helemaal leuk voor de aanwezigen. :'(
rede termeer om er de volgende keer er bij te zijn :eusa_pray:
groet ronald (wel alweer een jaartje ouder dat wel)

R.Bijl

voor herhaling vatbaar! weer wat mensen ontmoet en gesproken.Bouke bedankt voor de organisatie.

hulde aan de firma Hooftman(met name Erik) voor het openstellen van hun deuren,het eten bij Diederick was super lekkerr :eusa_clap:

namens mijn vrouw iedereen bedankt voor de complimenten..... ;D

nu moet ik alleen nog even een keer bij een uitlaat gaan luisteren... :eusa_whistle:

alleen de klank is zijn geld al dubbel en dwars waard.....