volWierdenvo stelt zich voor......

Gestart door volwierdenvo, 25-10-2011 20:58:52

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

volwierdenvo

Ik ben Wieger 33 jaar uit het mooie Wierden
Na een aantal 4 wielers te hebben gereden overgestapt naar een auto 8) namelijk een 850 station 2.5 10 V, niet de dikste motor, maar al met al kan je toch leuk mee komen in het verkeer.
Ik heb hem nu een paar weken en hij bevalt erg goed.
Tot nu toe heb ik alleen de buitenste homokineten laten vervangen, kosten vielen trouwens erg mee (1 homokineet circa 77 euro)
Alleen..... er blijft gerommel in het vooronder aan de rechterkant.
En verder zit ik met een brandend lampje van de lambda sonde, maar ik heb al gezien dat reiniging van de carter ventilatie geen overbodige luxe is aangezien hij uit beide olie toegangen behoorlijk blaast.
Ik heb stiekem al enig info verzamelt van het forum  :eusa_whistle:en stel me nu bij deze ook maar even voor.

Ik zal de vraag maar even voor zijn ;D de foto's komen zo snel mogelijk want nu is het licht uit buiten en komt de kleur niet zo goed uit :angel:

Mzzl

Jack v

Welkom Wieger,

Van welk jaar is de roffel anders zo ik eens beginnen met foutcodes uitlezen voor het lambdalampje.

De carterventilatie zo snel mogelijk vervangen anders druk ie straks zo de keeringen eruit en ben je veel meer geld kwijt.Geloof me dit duurt niet lang.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

daytonawim

Welkom op het forum.

Foto's zien we heel graag hier ;D ;D

Enne verder sluit ik me geheel bij Jack aan.

COPPEHER

Kijk, weer een hier in de buurt, welkom.

En ja, ik wil natuurlijk ook foto's zien  ;D

FGG

Welkom op 't Forum, Wieger.

Weer een Twentenaar erbij! :eusa_dance:

Je geeft geen bouwjaar aan van je 10V maar als je nog OBD-I hebt kun je zelf de foutcodes resetten en kijken of 't brandende lampje weer terugkomt. Kan zo maar een eenmalige foutmelding zijn geweest.
Gerommel aan de voorkant: stabistangen misschien?

FGG

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

LvD

CiteerAlleen..... er blijft gerommel in het vooronder aan de rechterkant.

Kan natuurlijk alsnog vanalles zijn. Heb je bij de vervanging van de homokineet direct de draagarm (en dan vooral de draagarmrubbers) vervangen? Anders zou dat nog wel eens het gerommel kunnen veroorzaken (mijn v70 wordt er as-we-speak voor behandeld), maar er zijn nog veel meer mogelijke oorzaken zoals idd de stabilisatorstangen die FGG al voorstelt. Even mee langs de garage , die zou e.e.a. wel moeten kunnen beoordelen.

volwierdenvo

Hey,

Bedankt voor de reacties.
Mijn roffel is van bj 94 en heeft circa 230 dkm gelopen.
Ik heb al eens de accu pool los gehad voor een paar uur, daarna was ik het lampje ook een dikke 1000 km kwijt.
Alleen beide homokineten zijn vervangen de rest niet, maar daar ga ik nog wel even naar kijken.
Carterventilatie probeer ik aankomende zaterdag te vervangen, als het gaat lukken.
Moet tussendoor ook nog bier drinken ;D
In ieder geval rij ik er nu erg rustig mee en hoop dat dit een beetje helpt.

Veel tukkers hier ????
Altijd makkelijk.......

groeten uut wierden

volwierdenvo

Oh ja en het ploadie van de roffel zet ik er uiterlijk zaterdag op  ;)