volvorijders en hun beroep

Gestart door BennieV70T, 02-03-2003 17:17:21

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

JeroenV

Ik ben filiaalmanager bij Brezan automaterialen in Dronten.

www.brezan.nl

vkp140@brezan.nl

boxer

Ik ben werkzaam bij een bedrijfswagengarage als demo-chauffeur en op de verkoopbinnendienst.
Het merk waar ik voor werk is geen Volvo maar je moet werk en hobby van elkaar gescheiden houden.

Chris S.D.

Planner / expediteur bij een middelgroot transportbedrijf met als specialisme het bedienen v.d. papierverwerkende industrie. Zie ook www.schotpoort.nl  Overigens niet te verwarren met Schotpoort Logistics, da's onze "concullega", wij zijn herkenbaar aan het logo "de driehoek".

Doe daar het plannen van retourlading vanuit D / DK / B en F op eigen materieel en het uitbesteden van (deel)vrachten aan derden. In m'n vrije tijd m'n groot rijbewijs gehaald en wil dus nog wel eens zelf achter het stuur kruipen in het weekend of in een vakantie.

volvo850freak

Citaat van: Rogier op 03-03-2003 21:06:55
CiteerIk ben teamcoordinator van de afdeling transport bij het landelijk verdeelcentrum van Deli XL in Ede.

Marcel T-5
Hé een collega... ik werk dan weliswaar bij AH, maar het is allebei van Ahold :D


ah heb ik gewerkt

en delixl als bijrijder in ALMERE :'(

Laserblue

Ik werk als calculator en projectleider bij een leuk bedrijf in Metalstud wanden, systeemplafonds en stoffering in Zoetermeer.

http://www.vcl-verstijlen.nl/


gr.
Hubert.

*-_-*Origineel is niet erg origineel*-_-*

elianmars

Samen met m'n pa eigenaar van een bouwbedrijfje (vandaar de Zafira OPC als "bedrijfswagen"  ;)).

850Tim

Werkplaatsplanner en inkoper in hydraulische laadkleppen.
Ook vraagbaak ;D
Simply the best.......

why-not

Alweer een jaar of wat in de Offshore 8)
(veel werken  :(maar ook veel vrij ;D)

dullek

#143
Ik ben buitengewoon opsporings ambtenaar bij de Nederlandse Spoorwegen in Arnhem en daar werkzaam als teamleider in een anti-agressieteam dat treinen en stations veilig moet maken/houden.

Peertje

#144
Wat een leuk topic dit.

Ik ben systeem/netwerkbeheerder op een school.
www.idcollege.nl
Ik onderhoud samen met m'n collega de regio Leiden.
Daaronder vallen Lisse en Katwijk ook. Dus ik roffel af en toe lekker heen en weer.

-edit typo-
Hé? Geen banner meer?

The Saint

#145
Citaat van: dullek op 26-06-2005 11:22:47
Ik ben buitengewoon opsporings ambtenaar bij de Nederlandse Spoorwegen in Arnhem en daar werkzaam in een anti-agressieteam dat treinen en stations veilig moet maken/houden.

Als ik de kranten moet geloven (kom zelf zelden in trein(-station) dan heb JIJ voorlopig voldoende werk. Dat is aan de ene kant  :( maar aan de andere kant  :) ...
No shirt no shoes, no pinball

Joris_Scholte

Citaat van: dullek op 26-06-2005 11:22:47
Ik ben buitengewoon opsporings ambtenaar bij de Nederlandse Spoorwegen in Arnhem en daar werkzaam in een anti-agressieteam dat treinen en stations veilig moet maken/houden.

PBT? Heb ik ooit samen met een collega, wiens vrouw daar ook bij werkt, eem leuk team-uitje mee gereden. Leuke mensen!

patvdm

wat een diversiteit, kunnen we tegelijk een eigen natie oprichten ;D

zelf ben ik van beroep ergotherapeut en werkzaam in een dienstencentrum voor matig mentaal gehandicapte kinderen en volwassenen in sint-Michiels Brugge (België).  Binnen het dienstencentrum werkt ik als coördinator werkfunctie voor de volwassenenzorg.

www.terdreve.be
144 '72 / 145 2.1 '78 / 245 d '84 / 245 d '86 / 940 tdi '92 / 244 gle 2.3 '83 / 850 2.5 10v '96 / xc70 D5 '02

dullek

Citaat van: Joris_Scholte op 26-06-2005 12:17:34
Citaat van: dullek op 26-06-2005 11:22:47
Ik ben buitengewoon opsporings ambtenaar bij de Nederlandse Spoorwegen in Arnhem en daar werkzaam in een anti-agressieteam dat treinen en stations veilig moet maken/houden.

PBT? Heb ik ooit samen met een collega, wiens vrouw daar ook bij werkt, eem leuk team-uitje mee gereden. Leuke mensen!

Ja klopt. PBT (voor de leken onder ons), Proces Bijzondere Taken. En tuurlijk zijn wij leuke mensen, vooral diegene die roffelen.

Camille

#149
Constructeur/mechanical engineer en sinds 2 jaar mede-eigenaar van een ontwerpbureau voor industrieel ontwerp.