krataigos stelt zich (eindelijk) voor.

Gestart door krataigos, 26-12-2011 22:34:37

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

krataigos

Hallo allemaal,

Toen ik ruim twee jaar geleden een 855 T5 kocht heb ik hier een account aangemaakt. Vorige week de T5 ingeruild voor een V70 classic. Mooie aanleiding om mijn 'digitale verlegenheid' maar eens te overwinnen en me (eindelijk) eens voor te stellen.

Ik ben van 1977, vader van twee zoons (2000, 2001) en een dochter (2008).
Ik werk in Zwolle in de IT branche en woon in Nunspeet. Regelmatig te spotten op de A28 dus.

Vroeger was ik nooit zo'n autoliefhebber, maar de V40 die ik een paar jaar geleden kocht heeft daar verandering in gebracht. (nog steeds in bezit, 325k lpg, m'n vrouw wil hem niet meer kwijt)
Al snel volgde er een tweede v40, ook op lpg. Deze heb ik met 350 op de teller verkocht en de 850 aangeschaft. Nooit meer een auto zonder turbo zei ik...wat heb ik daar van genoten zeg!
Maar uiteindelijk heb ik hem vorige week toch ingeruild voor een V70 2.5 10v. Bijna 100pk minder, ik mis de duw in m'n rug en dat heerlijke 'zuig - slurp - pffft'
Maar de V70 heeft bijna twee ton minder gelopen, (165k) is een paar jaar nieuwer (1999), staat op het gewone 'comfort' onderstel en bevalt me prima. Deze auto nodigt totaal niet uit om het gaspedaal te vloeren. Ik rijd nu heel relaxed en comfortabel met een braaf gangetje, 120 op cc en bespaar een flinke sloot brandstof.

De V70 is van 1999, heeft 165000 gelopen. Op dit moment op benzine, binnenkort maar eens naar brabant  ;). Van buiten 421 DOP en van binnen licht beige leder, met wortelnotenplastic. De wagen is afgeleverd met een grote beurt. Distributieriem, waterpomp, multiriem, spanrol etc zijn vervangen. Evenals de carterventilatie en de radiateur (lek). Verder is hij afgeleverd met vier nieuwe banden, michelin primacy hp en natuurlijk een jaartje apk. 

Aan de 850 heb ik met hulp van dit forum diverse 'klusjes' zelf gedaan. Met de V70 zal dat wel weer net zo gaan denk ik. Maar met deze nieuwe start ben ik van plan om jullie hier ook op de hoogte te houden.

Er staan al wat klusjes op de planning:
Leer opknappen, morgen maar eens contact opnemen met colourlock voor een renovatiesetje
mattensetje erin (besteld)
gasveren achterklep vervangen (besteld)
lichtje schakelaar stoelverwarming vervangen (besteld)
ruitensproeier achter werkt niet, ligt aan de schakelaar.
radio inbouwen
winterbanden eronder
poetsen
(niet veel spannends dus)

Al gedaan:
meteen naar Epe gereden voor een nieuwe behuizing om de AB (wouter priem, priad-autosleutels)
knipperlichten schoongemaakt, helaas kreeg ik niet al het groen eruit. iemand tips?

oh ja, en natuurlijk een foto:

grijzev70tdi

Persussen  :D :D

Mooie V70 hoor. Veel plezier ermee ;) En met deze kilometerstand kun je wel even voort ;)
Grolsch, het klinkt al lekkerder

krataigos

Citaat van: grijzev70tdi op 26-12-2011 22:38:21
Persussen  :D :D

Mooie V70 hoor. Veel plezier ermee ;) En met deze kilometerstand kun je wel even voort ;)

tja, weet zelf nog niet wat ik van de persussen vind, t'is dat de columba's van de 850 niet zo fraai meer waren...



grijzev70tdi

Ik vind het een hele mooie velg. Maar ik denk niet dat het mooi staat onder onze NPB 854. Staan columba's mooier onder.
Grolsch, het klinkt al lekkerder

krataigos

mee eens, zeker in combinatie met die nieuwe spoiler ;)
Bij mij komen binnenkort de antlia's met winterrubber er onder.

rogerV701998

Mooie V70! :eusa_clap:

Veel plezier met de 10 klepper.

plukkie

480, V70 2.0 10v; 850R 2.3; V70R Saffron
Carbagerun T5 2.0; C70 Cabrio 2.4T
Mits PHEV Outlander ???

en terug bij V70RN (2003) :-)

UserID6342

Mooie auto hoor, en de Persussen staan er toch prima onder ?  Vind het altijd een beetje ruige velg en kan echt wel hoor.  Persoonlijk vind ik ze mooier als de Columba's of Perfo's want daar rijd iedereen al mee, bij wijze van spreken.

krataigos

Persus is een velg die, tja, hoe zeg je dat... De een vind hem foeilelijk, de ander prachtig. Het is inderdaad een wat bijzonderder velg. Ik heb even getwijfeld maar ze toch genomen. Moet er alleen nog een beetje aan wennen. Maar dat komt deze zomer wel, ze gaan voorlopig op zolder.

henry classic v70

Nou, toch eindelijk maar eens voorstellen ;D

In 2010 was jij toch ook in Epe bij "de Hertenkamp meeting".... toen was je net aangemeld op 't forum en had je een zilverkleurige 855 met blauw interieur weet ik nog.
Deze ziet er puik uit hoor, mooie lage kmstand en een 10V als ideale basis voor gas-inbouw. Lees Arjen850 z'n blog eens over het LPI inbouwen in zijn Rode R, dat heeft Boertien gedaan in Wezep waar Arjen zeer over te spreken is (misschien is dat ook een optie als je gas laat inbouwen i.p.v. ergens in brabant)

Wat velgen betreft persoonlijk zou ik voor 17" gaan, veel keuze en staat ook mooi vol.... ach, maakt ook eigenlijk weinig uit want jij moet het mooi vinden en niet een ander.

Eind mei (laatste zaterdag) staat waarschijnlijk "de Hertenkamp meeting" in Epe weer op de agenda, lekker dichtbij en kun je 'm showen ;)
Veel plezier met je nieuwe aanwinst
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

krataigos

Klopt, ik was in Epe. Boertien, was dat vroeger Ruissen? Zal eens kijken. Bedankt voor de tip. Wat betreft die velgen: 17" staat wel mooi, maar ik heb liever een wat hogere wang. Als ik kan kom ik zeker langs eind mei.

henry classic v70

Ja vroeger was dat Ruissen heet tegenwoordig Boertien dus, goed bedrijf volgens Arjen.
Je zou Arjen een PB-tje kunnen sturen wat zijn bevindingen waren/zijn over de inbouw van dit bedrijf. Hij heeft zoiets geschreven als dat het zo'n € 500,= minder kost dan in Brabant... en uitgerekend is dat ong. 7-8000 km rijden op gas ;D
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

krataigos

Bedankt voor de tip, ben een paar jaar geleden daar wel eens geweest met de v40 ivm met een kapotte lpi pomp. Was even vergeten dat bij mij 'om de hoek' nog een gas boer zat. Vandaag even een belletje gedaan. 25 euro duurder dan mesman. Daar ga ik dus niet voor naar brabant rijden.

henry classic v70

Over welke installatie heb jij het dan; de LPI van vialle?
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

krataigos

Jazeker, zelfde als Arjen, met 67L tank, maar dan geen bruine injectoren. Lijkt me in de 10v niet nodig. Bij Boertien zit daar geen prijs verschil in en bij Mesman waarschijnlijk wel, dat zal het voordeel voor Arjen verklaren.