Waar ga jij heen op vakantie 2012?

Gestart door elianmars, 09-01-2012 23:49:53

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

elianmars

Jawel, onze vakantie ligt sinds een paar uur vast. Ook wij gaan eindelijk naar Zweden  :eusa_dance: :eusa_dance:

Twee weken Zweden en een week Denemarken. De T5 mag kilometers gaan maken  ;D

Midicijnman

Zweden of Spanje. Maar dat beslis ik pas als ik hier de straat uit rij

grijzev70tdi

Maar eens kijken waar we dit jaat gaan belanden. Me ouders willen eigelijk wel een keer weer naar het zuiden. Ik weet het nog niet, met de herfst misschien met vrienden naar Zweden. En natuurlijk nog een keer naar finland, misschien vaker
Grolsch, het klinkt al lekkerder

The Demon

Wij gaan gewoon weer naar Italië, vriend opzoeken en van de natuur genieten  ;)

Groet,
The Demon.

Broabander

Weekendje/midweekje parijs en in de zomer anderhalve week met de auto weg/vliegvakantie naar curacao ofzo
EX: 1995 Volvo 854 2.5 10V LPG

Eindstand (07-03-2013): 650.000

Nu: '04 VW Polo 1.4 Aut.

Luc

Ik hoop naar Finland, of anders Zweden. Hangt er van af of we in Augustus (het meest waarschijnlijk), of zelfs pas in Oktober of November moeten gaan.
Finland heeft mijn voorkeur, maar vriendin is nog alles behalve overtuigd. Zweden, en dan een route die ik zelf regel, met een tussenstop in Friesland en/of Hamburg (van een of twee overnachtingen) (vorige keer heel goed bevallen) zou ik ook wel verdomd mooi vinden.

Wanneer we kunnen gaan, dat hangt van de collegae die al kids hebben af, zowel voor mezelf als voor Mirthe.
Of Finland financieel te doen is hangt ervan af of de verbouwing van de keuken volgens plan verloopt en of dat niet veel duurder uitvalt dan nu beraamd. Eigenlijk moeten de dakgoten ook nog dit jaar vervangen worden, en de kelder heeft ook aandacht nodig.
Probleem hier is, dat mn vriendin (spaar)geld zat heeft, en daar ook volop van profiteert, terwijl het huis van mij is (ik woonde er al 3 jaar voordat we "iets kregen", en naderhand is ze bij me ingetrokken). Sinds we samenwonen, heeft zij eigenlijk alle vakanties voorgeschoten, en heb ik ze in de loop van 2 of 3 maanden, afbetaald. En die gang van zaken bevalt me niks.

Derhalve overweeg ik, cq. wij, dit jaar na de vernieuwing van de keuken en mogelijk ook de dakgoten, maar eens "gewoon" vanaf MAA naar Tenerife of Turkije, misschien Egypte, te vliegen, en daar 2 of 3 weken op ons gat te liggen bruinbakken. Is voor ons allebei iets nieuws, maar ik ben bang dat ik dr niks aan vind. In het hotel rondhangen, en ook op het strand liggen, is gewoon niet mijn ding.
Toyota Auris TS, Renault 19 Cabriolet

pwberg

Lekker burgerlijk met de sleurhut naar Frankrijk. Hoop alleen op wat beter weer als vorig jaar  :angel:

Duurt alleen nog minimaal 3 weken voor ik hoor of mijn vakantie is goedgekeurd en ik dus kan boeken...  :eusa_wall:
(\_/)
(O.o)
(> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Piere

Some people get all the Breaks, Volvo's got just what it takes.

http://plsvolvoprojects.blogspot.com/

Marc O.

Waarschijnlijk weer naar Spanje. Alleen jammer dat het huis dat we vorig jaar hadden geboekt (wat érg goed beviel) nu bezet is in de periode dat wij gaan. Maar goed, genoeg andere huizen te huur, dus dat komt wel goed. Lekker stukkie toeren weer, ca. 2000km enkele reis :D
...The Nile isn't just a river in Africa...

widebody

Met paassen een weekje sauerland , en de zomervakantie wss naar Oostenrijk, met de sleurhut.

Tenzij we voor die tijd ons huis ingeruild krijgen ;D

BBS

#10
Wij gaan van de zomer 2 week naar Olpe (D), Sauerland aan de Biggesee.
De vakantie is geboekt, en de sleurhut gaat mee ;D

En aansluitend de 3e week erachteraan gaan we nog een weekje in Belt Schutsloot staan...

Edit: toevoeging.
Volvoloos....

maruska

Spanje, Turkije, Frankrijk, Curacao.. Alleen kijken in welke volgorde ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

verron

Afgelopen jaar hebben we een prachtige rondrit gemaakt door Zweden, Finland, naar de noordkaap en via de Noorse fjordenkust weer terug gegaan. Dit jaar gaan Finland eens uitproberen met de sleurhut  :eusa_dance:
Weet iemand zo wat de mooiste omgeving in Finland is?
850 T5 Blackstone (=exit)
V70XC 2.5T Dark bleu Pearl (=exit)
S70 2.4 10V Smoke Silver zoonlief
V50 1.8 Saville Grey Pearl
855 R AT  Bright Red zoonlief/pa (soon to be here)

Sbv

Geen idee nog eigenlijk. Vermoedelijk met vliegmasjien ergens heen begin september

Chris

Australië, tripje met noord naar zuid recht door het midden ;)!