Jack v en de 850 NBP ( de apk, helaas)

Gestart door Jack v, 30-12-2010 12:50:54

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hans Duiven

Citaat van: Jack v op 30-12-2011 19:55:02
Nou het word hem dus niet, man man wat viel die auto me tegen. op de foto is ie heel leuk opgepoets maar van dichtbij is het echt een schijthok die overal beschadingen heeft.
Verder is het onderhoudsboekje maar half ingevuld , de laatste 150dkm mist. Hij zit t4egen de db wissle aan en heeft met koude motor al carterdruk.

Nee ik spaar wel ff door en koop een goeie.

Hij mag van mij in de no go topic.

Da's jammer Jack.

Next!  ;D

Frysian-John

De beste wensen voor 2012, Jack!!

Groet John.

Jack v

Om hier maar eens op terug te komen;
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,46513.msg1127475.html#msg1127475

Na de montage van een nieuwe accu (74amp) nog steeds lekstroom en constant een accu die de motor niet gestart krijgt.
Nu de sc801 erin zit heb ik geen lekstroom meer ig niet noemenswaardig. Het lag dus wel degelijk aan de Marquant enkeldin radio waarvan ik vermoed dat de bleutooth functie voor het hoge stroomverbruik zorgde.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

Jack v

#1638
ff stof afblazen hier.

Tijdje rustig aan gedaan maar het word weer tijd voor een projectje; namelijk een dubbele uitlaat maar dan op een iets andere manier dan de Wibo uitvoering als het lukt tenminste. Het is even de vraag of er ruimte voor is met wat ik in mn hoofd heb

Omdat mn eigen katalysator minder begint te worden ( rotte eirerengeur) zal deze verdwijnen en katloos worden. Een vervanger ligt klaar bij Dirk voor een eventueele apk.

Materiaal ligt reeds in bestelling dus binnekort hiermee los.

oh ja moeders kwam vanmiddag thuis van het medisch fitnesgebeuren;


Gescheurde achilespees volgens de therapeut ze kan er iig bijna niett op staan.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

animalT5R

Hmm das minder Jolanda,veel sterkte toegewenst
Im not that smart,but i can lift heavy things

just beat my advise maar in de wind....

big ben

Leuk project Jack mooi je eigen gang gaan  ;),

En dat is niet zo mooi voor moeders  :( en familie ...........beterschap gewenst  ;)


razorx

Beterschap en geduld toegewenst Jack en Jolanda!

daytonawim

Heel veel beterschap Jo, doe je het wel even rustig aan  :eusa_pray: :eusa_pray:

Laat je je Jack maar wat harder lopen  :eusa_whistle: :eusa_whistle:

BBS

#1643
Dan is het ook mijn beurt om jullie beiden beterschap te wensen. Hopen op een spoedig herstel...

En ook nog plannen voor een dubbele pijp... Ben benieuwd hoe dat eruit zal komen te zien. :eusa_think:
Volvoloos....

peteRRR

Veel plezier met de uitlaat Jack en sterkte voor Jolanda,ben je wel even mee zoet zo,n achilles dacht ik.

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

UserID6342

Succes met de uitlaat Jack en we zien de foto's graag verschijnen.  Jolanda heel veel beterschap gewenst en doe het kalm aan anders heb je er straks alleen maar meer last van.

Ewout Schalkwijk

Pffff, blogje weer terug gevonden... Heb om een vage reden al een tijdje geen updates meer gehad, gelukkig had je ook niet zo veel geschreven. Hoe is het met je vrouw?

Ewøut
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe." - Albert Einstein

daytonawim

Die zag er op de foto van afgelopen week wel weer florisant uit geloof ik.

Jack v

Haha er is ook niet zzoveel gebeurd Ewout, ben nu begonnen met mn volgende projectje en das het maken van een uitlaat met behoud van de originele demper maar dan zonder de kat.

Met Jolanda gaat alles goed op het pootje na daar is dinsdag nieuwe tape op gkomen voor nog een week met de voorspelling dat ze er nog wel even last van kan houden. Dit ook ivm vochtophoping in de enkel.

Maar ik zal foto's posten over het verloop van het project.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

Jack v

Vandaag Daytonawim op bezoek gehad met de Beemer. Ziet er goed uit blokkje loopt heel mooi rond alleen een ietsjes lekke uitlaat maar heir is snel wat aan te doen.

We hebben tijd gespendeert aan de turk met het uitzoeken waarom die nou niet wil lopen. Alle ontstekingsdelen zijn vervangen vanaf contactslot tot bougies maar ik krijg er geen vonkje uit.

Benzinedruk is 3 bar zonder vacuum en de aanvoer is goed.
Tevens de massa van de ecu vervangen voor een nooddraad rechtstreeks naar de - van de accu.

Ga nu toch de ecu verdenken dat die is overleden.

Nu zometeen eens een begin maken met de katloze downpipe.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.