Sneeuwpret!!!

Gestart door RonnieDuck, 02-03-2005 12:39:04

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Powerpete

zouden we dan toch van dezelfde dingen houden ?  ;D ;D

"Aerodynamics are for people who can't build engines." (Enzo Ferrari)

Snellebaksteen

Weer allemaal van die rode dingen boven me!  ::)
Nomore Kliko Koereur, Nomore Dark D5 Driver, D6 Hybrid is the future.
Saaie Silver S40 on the Side.

dita

Citaat van: Powerpete op 29-03-2011 21:19:55
zouden we dan toch van dezelfde dingen houden ?  ;D ;D

in ieder geval dezelfde merken  ;D
Alcohol doesn't solve any problems.....
But then again, neither does milk

Laserblue

Citaat van: Snellebaksteen op 29-03-2011 22:38:02
Weer allemaal van die rode dingen boven me!  ::)

Rood, het nieuwe laserblauw?  :eusa_think: ;D
*-_-*Origineel is niet erg origineel*-_-*

Hendrix

Topic van vorige winter, maar ach waarom niet vervolgen. Dacht dat deze wel aardig was aangezien jullie het ook koud krijgen en misschien wat sneeuw.... hier nu -20C (zuid finland / helsinki, in het noorden in kuusamo is een temp van -39,4C gemeten, brrrrr)

maar hier gaat het om  8)     in mijn achtertuin  ;D

ja dat is een gewone bezem, dus groot is ie wel  ;D (210 cm)


Taranis

En de kerstverlichting nog gezellig voor het raam ;D

Hendrix

Citaat van: Taranis op 03-02-2012 07:34:39
En de kerstverlichting nog gezellig voor het raam ;D

Die hangt buiten aan de patio, en het is nu te koud om ze weg te halen, oh en vastgevroren... dus hangt er waarschijnlijk tot eind maart..;D

Spin!

*schop omhoog*

Omdat het KNMI een dagje sneeuw heeft voorspeld, en vooral afraadt de weg op te gaan, ben ik benieuwd hoe iedereen hier het beleefd. Ik sta dadelijk voor een woon-werk ritje van Rosmalen naar Tiel...op zomerbanden. Al ervaringsdeskundigen onderweg?

www.vm-parts.nl

mehn

Hier ligt helemaal niets op dit moment.

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Vulk

5cm hier en temperaturen rond het vriespunt.

Sbv

regio Rotterdam(zuid kant) ca 2 cm natte prut zooi. om 5:30 lag er nog helemaal niets

Spin!

Hier sneeuwt het momenteel zo hard dat het lijkt alsof het mistig is. Het sneeuwt ook nog niet zo lang, ligt misschien 1-2cm, maar als het zo door blijft gaan dan krijgen we wel een flinke deken.

Het dilemma is: 1e werkweek nieuwe werkgever + het bewust nemen van risico om de weg op te gaan op zomerbanden (wintersloffen zijn morgen binnen/klaar). Als ik er al een x-aantal maanden werkte had ik gezegd: Toedoeledokie, ik blijf thuis. Ik heb nog geen sleutel, dus om 6u vertrekken om vervolgens 1,5-2u voor een dichte deur staan blauwbekken is ook geen optie. En over een kwartiertje rij ik weg...ben benieuwd hoe laat ik in Tiel ben.

www.vm-parts.nl

Marc O.

Ten oosten van de lijn A'dam - Breda staan nog geen files, dus ik zou gewoon gaan rijden.
...The Nile isn't just a river in Africa...

UserID6342

Frot :(, hier ligt die zooi ook en ik moet zo eerst naar Boxmeer en dan door naar Apeldoorn op me zomersloffen :(

Marc O.

Ik moet vanmiddag naar Limburg om een nieuwe bedrijfsauto op te halen, Vulk z'n bumper bij Thuur af te geven en daar mijn ABS controller laten solderen. Ben benieuwd hoe de condities vanmiddag zijn. En of ik me dan nog net zo beroerd voel als nu (snotverkouden :eusa_wall:).
...The Nile isn't just a river in Africa...