Tempratuurmeter met horte en stoten omhoog.

Gestart door De-Moer, 11-02-2012 14:33:42

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

De-Moer

Even een vraag,

De tempratuurmeter van mijn 850 t5 gaat niet geleidelijk omhoog, beetje met horten en stoten. Dacht dat het een mankement was aan de klok, omdat als ik een tik op het dashbord geef de meter wel beter op loopt. Nu was ik zojuist aan het rijden en moest ik even een dot gas geven en nu ging de tempratuurmeter wel uit zich zelf verder omhoog naar de juiste stand. Zou het de waterpomp kunnen zijn? De klok zelf? Of mogelijk iets anders.

Thermostaat is het niet zei mijn garagebedrijf waar ik laatst was.

Wie weet waar aan kan liggen zodat ik wat gerichter op zoek kan gaan.

Vincent

thuur

Bij dit soort problemen altijd eerst de thermostaat vervangen. Advies is dan om meteen de temperathuursensor mee te nemen.


Gr ;)

De-Moer

Gaan we dat maar even doen, duur geintje?

Gr,

Vincent

ramonmartin

Deze week 20.50 euro betaald bij de dealer, wel alleen de thermostaat.

De-Moer

dat valt dan wel weer mee. kun je er gemakkelijk bij of zit dat weer eens lekker verstopt onder het motorblok?

ramonmartin

Zit aan de linkerkant van je motorblok aan de kant van je inlaatspruitstuk, als je het slangetje volgt wat aan je koelvloeistoftankje zit, kom je er vanzelf bij uit.

Wel eerst koelvloeistof af laten lopen, als je hem zo los draait loopt het anders boven op je dynamo, en dat is niet echt goed voor de levensduur. ;)

En begin vandaag maar alvast om de 2 torxschroeven in te spuiten met wd40, ze kunnen nog weleens behoorlijk vast zitten.