hu1205 inbouwen in een 850

Gestart door Gommie855, 27-04-2012 22:44:37

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Gommie855

heb een hu1205 op de kop getikt en komt uit een s60 begreep ik en dacht dat hij wel aan te sluiten zou zijn in mijn 850 uit '94,zit nu een 800 serie in.
niet dus de stekkers passen niet en waar ga je met je antenne naar toe.
wel al bij de dealer geweest en naar wat stekkers gekeken maar dat werd nog al een puzzel.
en dan zit je nog met de snelheids info,waar haal je dat weer vandaan.
genoeg vragen dus.  :eusa_wall:
groet Ronald

snix

Ik heb de stekkers zelf  omgesoldeerd. Een verloop op eBay gekocht voor de antenne en het snelheidssignaal van de hoofdkabelboom afgetakt. Ik ben aan deze info gekomen door hier de zoekfunctie te gebruiken. Uit de verschillende Posts heb ik de pinbezetting gehaald en ben hiermee aan de slag gegaan. Er is niet zomaar een pasklare oplossing voor of je moet een paar verlopen gaan koppelen maar dat vond ik niet mooi.

Jack v

snelheidssignaal kun je van de tellerbak halen. Heeft Dcccl een paar weken geleden nog gepost.
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

Gommie855

Dank voor de reactie's,jammer dat er geen pas klare oplossing is had het graag allemaal orgineel gehouden
zonder soldeerwerk e.d.  :-\  met de reden om de andere radio er nog in te krijgen mocht het toch allemaal tegen vallen.
ga er nog een ei op leggen  :eusa_doh:

groet Ronald

thuur

Was er geen sticky die het exact beschrijft?


Gr ???

MrCain

#5
Heb zelf ook een "verloop" stekker gemaakt van 2 parrot kabels => 850 naar een V70.
Een antenne stekker (voor de radio) heb ik nog uit een sloper kunnen knippen en daar een vrouwtje aan gesoldeerd om de originele stekker van de auto in te steken (daar heb je ook verlopen voor => ff googlen).

Als je het draad schema wil hebben wil ik deze wel ff naar je mailen!
Kost je wel 2x parrot kabels, originele verloopkabels zijn trouwens niet meer verkrijgbaar... vandaar dat ik het van 2x parrot kabels heb gemaakt. Is ff een middagje solderen maar dan werkt het wel!
Volvo 855 T-5: nog bijna origineel ;)

Citaat van: een wijze man
De Engelse auto bouwers waren echte prutsers....
Daarin tegen zijn Italiaanse autobouwers weer ingenieuze prutsers!