Beveiliging huis

Gestart door BBS, 27-05-2012 09:52:35

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

BBS

Aangezien er hier op het forum toch redelijk veel kennis op allerhande gebied aanwezig is, jullie de navolgende vraag. :eusa_think:

Zoals jullie waarschijnlijk wel weten hebben mijn vrouw en ik, mijn ouderlijk gekocht. (3e generatie)
Nu wil ik ons huis gaan beveiligen met een alarmsysteem aangevuld met minimaal 2 camera's. Dit omdat onze oprit ligt aan een fietspad waar iedereen langs kan gaan.
Echt noodzakelijk is het allemaal niet, maar het geeft mij een iets rustiger gevoel. De camera wordt ook gebruikt om de buurman in de gaten te houden, die wil nogal eens uitvaren tegen de dames. (maakt niet uit wie.) Meestal blijft het bij verbaal geweld, maar als hij hun aanraakt wil ik de beelden gebruiken bij de politie voor een aangifte.
Lijkt allemaal erger dan het is, maar ik heb hem al te verstaan gegeven dat mijn tolerantie naar hem toe 0,0 is.
( Tijdens de ziekte van mijn vader stond ook zo ineens in huis, en heb ik hem met geweld het huis uitgedonderd.) Zeer zeker als ik door-de-weeks weg ben geeft het een extra stukje zekerheid.

Wie weet wat voor systeem ik hier voor moet gaan gebruiken? Hoeft niet het duurste te zijn, budget ervoor is er eigenlijk (nog) niet.
Het is oriƫnterend, maar wil gewoon eens kijken wat mogelijk is. ;)

Volvoloos....

Marc O.

Citaat van: BBS op 27-05-2012 09:52:35
De camera wordt ook gebruikt om de buurman in de gaten te houden, die wil nogal eens uitvaren tegen de dames. (maakt niet uit wie.) Meestal blijft het bij verbaal geweld, maar als hij hun aanraakt wil ik de beelden gebruiken bij de politie voor een aangifte.

Volgens mij mogen dat soort videobeelden nooit worden gebruikt als bewijslast, tenzij je ergens een zichtbare waarschuwingstekst hebt gemonteerd dat er camerabeelden worden opgenomen.
...The Nile isn't just a river in Africa...

maruska

eigen erf mag je filmen, openbare weg niet.. dus zolang het erf gefilmd wordt.. mag het iig ingeleverd worden als last tegen de buurman. (is mij verteld door de politie)
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

Rob850turbo

Wij hebben ook camera's rondom huis en werkplaats , ik koop het bij de volgende MP verkoper , deze geeft goed advies en verkoopt geen troep. koop in elk geval geen W lan spul, slechte lenzen en wifi is niet betrouwbaar , het liefst met kabels ipv draadloos.

http://verkopers.marktplaats.nl/1143299

Een paar zichtbare IR camera's werkt al voldoende.

WYD

Camerabeelden ook van eigen erf worden als bewijsmateriaal nietig verklaard, tenzij de beelden via officiele weg zijn gemaakt, waaronder een duidelijke aanwijzing dat je op het erf gefilmd kan worden.
Camera's ter beveiliging zou ik niet teveel waarde aanhechten. Het schrikt niet voldoende af, want met een muts en sjaal op heb je niets aan de beelden. Op de begane grond PIR-melders ophangen met goede dekking en omtrekbeveiliging op openslaande deuren en ramen. Voor iemand met 2 rechterhanden heel goed zelf aan te leggen met een alarminstallatie. Alarmmelding met eventueel een oranje zwaailamp aan de straatzijde werkt erg effectief!
Hey rechtuitridder, kun je ook nog 'n beetje sturen!?

Rob850turbo

#5
Onze vrienden met de blauwe pet, vragen mij regelmatig of iets op mijn bewakings beelden staat!

We hebben dus wel duidelijke stickers overal hangen die ongenodigde gasten er op attenderen dat er camera's hangen ( ook dit is al redelijk effectief )

BBS

Het gaat er vooral om dat wanneer hij iets doet, ik het terug kan zien.
Het zijn soms van die sneue acties van hem. Plant uit de plantenbak trekken, met de kerstdagen de verlichting saboteren en vooral flink tekeer gaan tegen de dames wanneer de heer des huizes niet thuis is.
Het lijkt er dan wel eens op dat die vent bijna uitelkaar knalt van woede. ;D Hij ontploft zowat... :D

En ik weet zeker, dat hij bij de vorige auto bewust met de fietstassen langs de wagen is gegaan. >:( Maar alleen daar nooit het bewijs voor gevonden. :eusa_wall:

De camera's kunnen afzonderlijk werken of hoe werkt zoiets dergelijks.?
Volvoloos....

Rob850turbo

Alle camera's zijn verbonden met een harddisk waar  alle beelden
worden  opgeslagen. Evt neemt de HD pas op als de camera een beweging detecteert.(ruimte op HD besparend.

Zelf heb ik alles op 1 computer aangesloten, deze pc staat dus 24/7 aan , sommige camera beelden worden constant opgenomen, andere (camera's)beelden  alleen als er iets beweegt.

Ben

En als je e.e.a. op het internet aansluit kun je overal ter wereld op je iPhone kijken hoe het thuis is.

pooh



Teken de petitie tegen het dodingsstation en de gemeenten in Cadiz!
Direct naar de petitie: www.petitiononline.com/perrera/petition.html

Rob850turbo


Ben


BBS

Volvoloos....

Ben

Je kent Boze Buurman Boordevol toch wel !

mark71

De aver media nano is een leuke hdd recorder voor thuis gebruik en kan je ook via je Ipone bekijken  :).
Een alarm systeem kan je zo duur maken zoals je zelf wil.
Ik zou je alleen afraden om draadloos te nemen, blijft storing gevoelig.
Zelf heb ik een Galaxy met contoer beveiliging (alle ramen en deuren beveiligt) met extra ruimtelijke detectie voor overdag.
Ook zou ik als jou was het alarmsysteem op de meldkamer aansluiten zodat er ook actie wordt ondernomen op het moment dat het alarm afgaat.
Mocht je meer willen weten pb maar.

Je kan ook altijd naar de Gamma gaan voor een alarmsysteem, maar het blijft dan een Gamma systeem (en vraag je maar af waarom ze bij de Gamma/Karwei niet hun eigen producten gebruiken  :eusa_sick:.

gr