Nog niet opgelost: langzaam op toeren komen/ hij mist gewoon power en felheid

Gestart door 850 T-5 STEFAN, 27-05-2012 08:58:01

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

850 T-5 STEFAN

 :eusa_think: hmm hij lijkt wel minder fel te reageren in lage toeren, dus een langere tijd lijkt hij wel nodig te hebben om snelheid te maken.. waar kan dit in zitten? Ik mis de power, het in je stoel gedrukt worden..gewoon ruk dus.. De meest voor de hand liggende dingen zijn gecheckt door nordicar, ..terwijl hun dezelfde conclusie hadden als ik qua power missen(lijkt net of hij op een halve cilinder minder loopt) maar die konden het niet vinden  en ik zit er nog steeds mee..ik sta open voor suggesties

Wout309t

2011 V70 2.0T R-Design MT

850 T-5 STEFAN


850 T-5 STEFAN


Wout309t

2011 V70 2.0T R-Design MT

)()()sT

Je bent hier nou al maanden mee aan het kl*ten.
Heel vervelend maar ga idd. eens naar een profi. ipv. steeds maar te gissen naar een mogelijke oorzaak.

Succes ;)

En inderdaad; je drukmeter zit in je dash; hoeveel slaat ie uit?

850 T-5 STEFAN

Ja Joost, helemaal gelijk in, maja dat zei ik ET zit niet om de hoek en had misschien wel meer verwacht van Nordicar..daar was maar 1 manier om achter te komen. En, inderdaad, loop al een mooie tijd te kloten ja  :eusa_wall: ..mijn indicator slaat uit tot het midden van het witte gedeelte, misschien net over het midden..

850 T-5 STEFAN


peteRRR

Motor Compressie test doen,Turbodruk oke evt vacuum/slangen nakijken,ontsteking nakijken,krijgt tie genoeg benzine,uitlaat,intercooler lek.

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

)()()sT


850 T-5 STEFAN

@ Joost: moet ik nog plannen, tot die tijd probeer ik wat wijzer te worden, en misschien iemand met hetzelfde probleem vinden..
@PeteRRR: alles is nagekeken, getest door Nordicar..die erkennen het probleem, maar kunnen het ook niet vinden  :eusa_doh:
Foutcode die hij geeft in Socket 3 : 1-4-1 en soms 1-4-2 (open circuit/short circuit :eusa_think: )
Socket 7: 1-1-1
Sinds deze week ook in ene een brandend servicelampje op me dashboard, gaat na een tijdje rijden wel weer uit, maar na resetten, contact uit doen, en contact weer aan doen, brand hij weer..

Ludo

Over 1-4-1 en 1-4-2 staat een sticky topic in het remmenboard.

Piere

Citaat van: 850 T-5 STEFAN op 27-05-2012 10:20:35
mijn indicator slaat uit tot het midden van het witte gedeelte, misschien net over het midden..

Hij is niet gechipt zeker? Heb je al es de speling op je turbo gecheckt? Zag het in je blog nergens staan...
Some people get all the Breaks, Volvo's got just what it takes.

http://plsvolvoprojects.blogspot.com/

Jeroentjuh

Check al je vacuum slangen eens, vooral die van de TCV naar de turbo. TCV ook al eens vervangen? Brandstofdruk al eens gemeten?

Geen foutcode's op A2?

850 T-5 STEFAN

Citaat van: Piere op 09-06-2012 14:27:44



Hij is niet gechipt zeker? Heb je al es de speling op je turbo gecheckt? Zag het in je blog nergens staan...
..wel gechipt, MTE.. speling niet gecheckt van me 16T turbo..4 jaar oud is die, met weinig km's, aangezien ik me auto niet voor dagelijks gebruik nodig heb...