The Blue Comet!! VERKOCHT!! Nieuw begin! 123GT

Gestart door Teddy81, 02-01-2012 21:47:57

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

dielie850

Velgen zijn erg mooi geworden en het staat zeker niet verkeerd :eusa_clap:
Persoonlijk zou ik ze ook heel mooi vinden onder een witte grijze of mat beige S70 en dan een dakrekje met reservewiel en bierkratje erop echt oldscool  :evil:

peteRRR

Citaat van: fearless op 11-07-2012 21:12:05
Pas je wel op met de achterste wielkuipen ? Die lopen niet bepaald mooi rond.
Bij mij werd het toen afgeraden om achter op deze manier te gaan rollen.

Misschien als je achter die arm waar het wieltje aan zit niet fixeert dat je dan wat meer vrijheid hebt met het rollen van het plattere stuk achter.

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

Teddy81

Ja het wordt niet heel simpel te rollen omdat het scherm idd niet rond is. Ik hoop dat het goed gaat.
Maar het zou wel moeten kunnen... We gaan t zien. ;D

C.punTeR

#1113
In principe hoef je toch alleen de bovenkant van het scherm te rollen toch?

Kan je dat vierkante van het scherm niet opvangen door het "rolwiel"te vervangen door een breder exemplaar?

groet..

Teddy81

Ja klopt, van ronding tot ronding zegmaar.
Maar goed, het ding is nog steeds niet binnen dus voorlopig heb ik nog niets kunnen doen.
Hopelijk vandaag! ;D

Teddy81

Ñou de wielkasten achter zijn nu ook gerold. Wat gaat het makkelijk met het nieuwe machientje!!  ;D

Dit was het:


Tijdens:


Na:


Wielkuipen er weer in en knallen maar.  ;D

850rule

Met andere woorden, het BBS project is nu ook klaar en functioneel!
Wat nu? Maar weer keukens gaan verbouwen? ;D

Teddy81

Ja volgens mij wel! Hmmm, m'n audio is nog niet af dus dat kan ook nog.
Keukens heb ik er al 3 gedaan dit jaar. Zaterdag ergens vloertje leggen... voor de verandering! ;D

LQDI

Is t nu trouwens 'the blue bbs' geworden?:P

Auk

Mooi apparaatje om de randen te rollen!
Auke
Volvo. for life

peteRRR

Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

Teddy81

Haha, voor iedere werkdag een andere kleur! ;D

Teddy81

Nou er is niet zo heel erg veel te melden, buiten het gewone onderhoud dat ik niet echt de moeite vind om te vermelden, heb ik niet zo heel erg veel aan de auto gedaan.
Wel had ik al vanaf het begin een lambda lampje dat af en toe ging branden. Uitlezen gaf de ene keer P0107 en de andere keer P0108. Beiden wezen op de MAP sensor, maar dat staat ook weer indirect in verband met de LMM. De luchtmassameter had ik er al bij gekregen van de vorige eigenaar, maar dit was niet de juiste. Geen probleem, dan haal ik wel een andere. Maar goed, de auto gaf verder geen problemen dus ik had ook niet echt haast met het oplossen. Ook niet omdat het lampje maar sporadisch aan ging en ik zelf de mogelijkheid heb om het lampje te resetten.
Nu kwam de laatste tijd het lampje steeds sneller aan, dus werd het toch tijd om er iets mee te doen. LMM vervangen dus, want die diagnose was eerder al gesteld. Dus, ergens een LMM op de kop getikt en vervangen dat ding.
Probleem..... NIET opgelost!  :eusa_wall:
Nu zelf dus maar eens kijken wat het probleem is. MAP sensor zoeken dus. Die blijken wij niet te hebben, maar de storing in de MAP sensor lijkt te duiden op de luchtdruk sensor op het rechter zijscherm achter de koplamp (paarse stekker).
Eens kijken of we zelf dezelfde storing kunnen genereren, stekker er af... niets. Maar een keertje gas geven en JA HOOR, lampje weer aan. Dader gevonden dus. Code uitlezen geeft weer dezelfde P0108 die ik al een aantal keren eerder had gezien.
Sensor besteld bij de dealer en hopelijk is dat het eind van dit verhaal..

;D

KIM

P0107 - Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit Low Input

Wordt je toch mooi op het verkeerde been gezet... Onze auto's hebben geen MAP sensor (alleen op de 10V kom je die tegen). De sensor meet gewoon de buitenluchtdruk.
Ik vraag me af of de 850 dat ook heeft; bij de meeste merken zit deze sensor ingebakken in de ECU.

Teddy81

Ja idd, maar goed, ik ben niet voor 1 kat te vangen (of iets in die strekking) ;D