Nürburgring Nordschleife 2012

Gestart door R o b, 02-01-2012 20:02:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Danny

Wanneer het weer open is, wel ik ook een keer gaan.
M.V.G D@NNY                          

stiggieglt

volgend weekend.
lekker veel grip met al dat rubber op de baan. ;)

michiel

De 24-uurs race is trouwens live te volgen op http://www.sportauto.de/livestream-24h-rennen-nuerburgring-3861943.html
Beetje schokkerig beeld soms maar dat mag de pret niet drukken.
Voorheen: DOP 855 T-5R met 18T, 3"Ferrita downipe, K&N Hpi, roze (paarse?) injectoren, MTE ECU-flash, 18" OZ Superturismo, 330mm WPPro BBK, Koni adjustables, APEX-veren, IPD-stabikit. Nu DOP 855R 2.0 mt onbekende map, IPD stabi's, Koni's en 302 met OPD blokken

Ben

Nürburgring failliet - restschuld deelstaat 300 mln

Een harde klap voor de Eiffel-streek in Duitsland want de Nürburgring moet deels of in z'n geheel worden verkocht. De Europese Commissie wil geen hulp bieden voor de redding van Nürburgring GmbH, die bijna geheel in handen is van de deelstaat Rheinland-Pfalz.

Dat meldt de Duitse Rhein Zeitung, op basis van 'goed geïnformeerde kringen'. De ring was een Mekka voor fans van autosport uit alle delen van de wereld maar het is zover dat de deelstaat Rheinland-Pfaltz zijn deelneming in de ring moet beëindigen met een faillissement. Met het besluit uit Brussel is de GmbH definitief failliet. De Nürburgring is een van de belangrijkste racebanen van de wereld.

Het bericht zal voor opschudding zorgen in de politiek in Mainz. De rood-groene deelstaatregering heeft tot het laatst toe gehoopt het faillissement te kunnen voorkomen maar het besluit in Brussel levert wat dat betreft een harde politieke nederlaag op. De deelstaat had Brussel gevraagd de dochteronderneming te steunen, omdat het veel schulden heeft en met een faillissement werd bedreigd. Men had dertien miljoen euro nodig om de rente te betalen voor de lening van 330 miljoen euro die Nürburgring GmbH heeft gekregen van de investeringsbank ISB van de deelstaat. Maar het financiële reddingsplan werd afgewezen door de EU (mededinging). Daarmee is het doek gevallen en ligt de toekomst in handen van de curator.
Volgens de balans is het ringcomplex maar 126 miljoen euro waard. Volgens het industriële tijdschrift Wirtschafswoche heeft Ernst & Young een analyse opgesteld en de deelstaat zou uiteindelijk, zelfs wanneer alles verkocht zou worden, kunnen blijven zitten met een restschuld van bijna driehonderd miljoen euro.

michiel

Ja, dat is een mooi staaltje mismanagement geweest. Maar ik denk niet dat je nu ineens niet meer op de Ring mag rijden in ruil voor je euro's. Per slot van rekening hebben ze die nu harder nodig dan ooit.
Voorheen: DOP 855 T-5R met 18T, 3"Ferrita downipe, K&N Hpi, roze (paarse?) injectoren, MTE ECU-flash, 18" OZ Superturismo, 330mm WPPro BBK, Koni adjustables, APEX-veren, IPD-stabikit. Nu DOP 855R 2.0 mt onbekende map, IPD stabi's, Koni's en 302 met OPD blokken

Arjanestate

Kan me niet voorstellen dat zoiets verdwijnt, het hele gebied gedijt op de NurburgRing/Nordschleife, ik zou er nog heel graag enkele keren willen knallen!
854 T-5 ROOD 1994

peteRRR

Kzal eens in m,n spaarpotje kijken.

Groet. ;D
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

JW

nauja... als er nog een NS is komend weekend... (lijkt me wel/hoop ik wel)

Ik ga met nog wat andere Volvo rijders (oudere modellen) zondag 29 juli. We verzamelen bij de McDonalds in Venlo (de nieuwe) om 9 uur en zijn zo om 11 op de parkeerplaats tegenover de ingang van de NS. Als er nog iets verandert zal ik dat ook ff hier bijzetten.

edit: http://www.aachener-zeitung.de/sixcms/detail.php?template=az_detail&id=2580431&_wo=Lokales:Euregio
hoorde vanochtend er ook nog wat over op de duitse radio
240 Turbo | 1991 | 282Kkm | E85

Turbobiker

Citaat van: JW op 21-07-2012 18:31:28
Ik ga met nog wat andere Volvo rijders (oudere modellen) ...

60+ers?


;D
De Tussenpaus

Thijs T5

Wat een bizar verhaal zeg,


En wat zonde als dit het einde zou betekenen... maar kan nog steeds door een ander bedrijf worden gekocht natuurlijk.

Wel bizar dat ze het voor elkaar hebben gekregen een schuld van 400+miljoen op te bouwen.

Verdien je niet eventjes snel terug zeg maar.

Emiel

Zal eens kijken hoe de agenda zich vult deze week JW. Moet er deze vakantie toch even geweest zijn. :eusa_pray:

JW

Citaat van: Emiel op 21-07-2012 21:23:08
Zal eens kijken hoe de agenda zich vult deze week JW. Moet er deze vakantie toch even geweest zijn. :eusa_pray:

ok mooi, ik houd de boel hier op de hoogte qua startpunt in nl. meestal gaat de karavaan gewoon met een gangetje van ongeveer 120 die kant op.

Citaat van: Turbobiker op 21-07-2012 19:54:06
Citaat van: JW op 21-07-2012 18:31:28
Ik ga met nog wat andere Volvo rijders (oudere modellen) ...

60+ers?


;D

in autojaren wel!  :eusa_dance:
240 Turbo | 1991 | 282Kkm | E85

R o b

Deze was er wel afgelopen donderdag de 26e. Zelf toen ook een paar ronden gedraaid idem aan de zondag daarvoor de 22e...


R o b

#118
Zondag de 22e, iemand van hier?:








JW

Dat is Theo uit Gemert, die was er vandaag ook nog, op de parking bij Brünnchen nog even mee gesproken. Ging zeker niet langzaam  ;D

Vandaag er geweest met een boel 240's, een 142, een 760 en een 960. Was leuk, zelf een ronde gereden. Was weer tijden terug dat ik er gereden had dus relatief rustig gereden maar toch goed vermaakt.

foto's hier: http://www.racetracker.de/event/showEventSort/Touristenfahrten_Nordschleife_29.07.2012/marke/Volvo
240 Turbo | 1991 | 282Kkm | E85