piepende remmen

Gestart door gert850, 14-11-2002 18:48:46

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

gert850

Sinds 13000 km heb ik achter nieuwe remblokken van European tuning, de standaard blokken. Sinds kort piepen ze erg. De volvo-specialist heeft 1 week terug de remmen al gereinigd en ingespoten. Nu piepen ze weer. Wat kan ik daar aan doen? ???
Gert 850

als je klein bent, komen de enge geluiden onder je bed vandaan, als je groot bent, van onder je motorkap

Mellow_yellow

#1
Opschuren en nieuw kopervet eraan. Als het terugkomt dan lossen we het wel op. Bel me dan eventueel.  :)

Johann

#2
Ze hebben bij de dealer van dat witte vet in een tubetje, doet 't beter als koper vet volgens mij.

gert850

#3
Ga ik doen, bedankt voor de tip.
Gert
CiteerOpschuren en nieuw kopervet eraan. Als het terugkomt dan lossen we het wel op. Bel me dan eventueel.  :)
Gert 850

als je klein bent, komen de enge geluiden onder je bed vandaan, als je groot bent, van onder je motorkap

Hen3

#4
Ik heb m'n achterremmen onlangs weer ingesmeerd met een dikke laag kopervet (eerst schoonmaken natuurlijk).
Ieder half jaar beginnen ze weer te piepen en herhaal ik bovenstaande.

Een halfuurtje werk met uitstekend resultaat!

jan855t5r

#5
als dit allemaal niet helpt bestaan er ook nog anti-tril-shims (plaatjes) die los kan kopen, in ieder geval bij EBC, waarschijnlijk ook wel bij Volvo zelf en misschien ook wel bij ATE, het merk van de remklauwen.

Deze antitril-shims moeten gemonteerd worden tussen de remblokjes en de remzuigertjes, ook weer 'lekker' in het kopervet. (ik smeer altijd eerst de achterkant in van het blokje, plak de anti-tril-shim erop, smeer deze ook weer in en monteer ze vervolgens in de klauw.)

Bij de achterste klauwen ook even opletten dat de geleidingspennen goed schoon terug worden geplaatst.

suc6
jan855t5r