Aparte website

Gestart door Frankglt, 23-09-2012 16:04:31

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Frankglt

Zat te kijken wat een Maserati Quattroporte van 2002-2005 tegenwoordig in aanschaf kost. Die kosten echt niet zo heel veel meer! Voor rond de 25 mille heb je er een!

Maar onderhoud is natuurlijk iets waar je met deze auto's op kunt leeglopen. Ik wilde dus 's kijken wat zo'n auto aan onderhoud gemiddeld kost. Toen kwam ik op dit forum uit....... http://www.maseraticlub.nl/board/

Laurent

En wat is daarmee? Ze draaien, net als dit forum gewoon op SMF.

elianmars

Inderdaad. Zo zijn er heel veel  ;)

Ludo

Misschien wil hij zeggen, pas op voor je 25 mille uitgeeft, want je komt er niet verder mee dan met een Volvo van 200 euro.


;D

michiel

Of misschien wil hij zeggen, lekker actief dat forum. Laatste reactie voor de Biturbo's is meer dan een jaar geleden gepost.
Voorheen: DOP 855 T-5R met 18T, 3"Ferrita downipe, K&N Hpi, roze (paarse?) injectoren, MTE ECU-flash, 18" OZ Superturismo, 330mm WPPro BBK, Koni adjustables, APEX-veren, IPD-stabikit. Nu DOP 855R 2.0 mt onbekende map, IPD stabi's, Koni's en 302 met OPD blokken

NinaPaul

Ooit ook een ghibli gehad, de eerste opmerking die ik hoorde "goh lijkt wel een ford escort met die achterlichten zo"
"There are also two kinds of truths: truth of reasoning and truths of fact. Truths of reasoning are necessary and their opposite is impossible; those of fact are contingent and their opposite is possible."
-Gottfried Leibniz

Laguna-S60R

Citaat van: koen.s op 23-09-2012 21:00:48
Citaat van: michiel op 23-09-2012 20:59:00
Of misschien wil hij zeggen, lekker actief dat forum. Laatste reactie voor de Biturbo's is meer dan een jaar geleden gepost.

Dat komt omdat ze het te druk hebben met sleutelen  ;D

muwhahhahahahah
S60 2.4I 170PK LPI Sports Edition

S60Register

Frankglt

Ok, sorry, vond het forum als 2 druppels water op dat van ons lijken, maar dat is kennelijk niet bijzonder. Ben nogal een digibeet. En inderdaad, ook vanwege het feit dat er op dat forum al geruime tijd niets was gepost.