DOP T-5R Estate

Gestart door marc-850, 08-02-2012 13:36:53

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

The Volvoboy

'98 - Volvo V70 2.3 T5 SE - LPi - Garnet Red metallic - 17'' Comets - 702.000km
'00 - Volvo V70 2.4T AWD Nordic - LPG - Venetian Red metallic - 16" Helium - 418.000km
'95 - Volvo 850 2.3 T-5R Aut. - Black Stone Solid - 17" Titans - 392.000km
'96 - Volvo 960 2.5 24V aut. Oxford - Dark Olive Pearl - 16" Uranus - 356.000km

Julian

Heel erg veel sterkte, dit is echt niet prettig :(
Volvo 850 R - Sedan - Handgeschakeld - 2.3 Liter - Rica Powered - Turquoise Pearl 422 - Maart 1996 - 257.000 KM

Boeijke

Gatver Marc.

Gelukkig goedaardig, maar toch.
Sterkte en beterschap iig.

Willem

elianmars

Jee, sterkte Marc!

Hopelijk herstel je snel  :eusa_pray:

Arie T5R

Sterkte man! DAt zijn geen mooie berichten.. Veel sterkte!

Marc O.

Heel veel sterkte!
...The Nile isn't just a river in Africa...

UserID6342

Heel veel sterkte Marc, en als je het van je af wilt lullen, je weet mijn huis te wonen.  Je bent altijd welkom !

petrolhead


Bouke

Heel veel sterkte Marc ;)

EdenAli

Tjezus Marc... heel veel sterkte de komende tijd.

Ed en Ali

big ben

  :-\ Sterkte , hopelijk ben je snel weer de "oude" !!

The Demon

Heel veel sterkte en een spoedig herstel toegewenst.
Hou je haaks de komende periode.

Groet,
The Demon.

rifwachter

Beterschap gewenst Marc.
Volvo S70 2.5, Volvo 850R, Volvo S60R, Volvo V70 D5, Volvo S60 D5, Volvo C70 D5 en een citroën CX 2500 prestige turbo

marc-850

Iedereen hartelijk dank voor de bemoedigende reacties!


De 'Bedrijfsarts'.  :eusa_think:

Ik sta niet echt snel met mijn bek vol tanden, maar vanmorgen dus wel.
Ik moest vanmorgen bij de bedrijfsarts komen. Hele verhaal uitgelegd. Over de behandeling en de (deels blijvende) hinder die ik ervan ondervindt.

Ik zit op dit moment met een flinke keelpijn die alleen maar toeneemt, maar tot nu toe met paracetamol nog wel te houden is. (De artsen hebben al gewaarschuwd dat ik op korte termijn waarschijnlijk op morfine over moet). Ik heb constant een droge mond en droge lippen. En mijn smaak is nagenoeg verdwenen. Alles smaakt naar ijzer. Hierdoor is mijn eetlust totaal afgenomen. Uiteraard probeer ik wel te eten en vul het tekort aan met Nutridrink, een soort vervangende maaltijd. Desondanks de laatste week bijna 3 kilo afgevallen.

Nou snapte deze zgn 'bedrijfsarts' niet waarom dat ik niet gewoon zou kunnen werken met 'een beetje' keelpijn. En af en toe een slok water tegen de droge mond kon ook niet veel moeite zijn. Dat ik 3 kilo in een week kwijt ben, vond hij ook nog al meevallen.

Uiteindelijk zei hij dat ik dan maar tot 19 december mijn behandeling moet afmaken en dan op 2 januari gewoon weer kan gaan werken!
Terwijl mijn behandelend arst mij verteld dat de ergste pijn ongeveer twee weken na de laatste behandeling zijn hoogtepunt bereikt, en dat dan langzaam de genezing op gang komt.

Overigens is mijn ziekteverlof in goed overleg met mijn baas gegaan. De eerste twee weken heb ik zelfs nog doorgewerkt, tot de keelpijn begon. Maar dat kon ik natuurlijk niet zeggen.

Ben ik dan zo'n zwakkeling dat ik niet blijf werken tot het écht niet meer gaat, of doe ik er verstandig aan om voor nu mijn krachten te sparen?

Wie het weet mag het zeggen...





Joeri

#119
Als je een fijne bedrijfsarts treft, die ook nog meelevend, meedenkend en realistisch is, ben je spekkoper. :eusa_whistle: Vaak zijn er conflicterende belangen en helaas gedraagt een bedrijfsarts zich ook vaak naar zijn "2e rangs" status. Das mijn mening.

Ik denk dat je er erg goed aan doet je voor te bereiden door je te sterken. Dat kan voor sommige mensen zijn door "lekker" door ter werken. Maar ik denk dat de meesten meer rust en regelmaat nodig hebben in soortgelijke gevallen. Ik geef je groot gelijk om even een stapje terug te doen. Al is het alleen al om de diagnose een goed plekje te geven  :-\  Sterkte man!
Travel is the only thing you buy that makes you richer.