uitlaatdemper leeghalen: hulp gevraagd

Gestart door YoeriR, 29-11-2012 11:06:47

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

dielie850

Ik heb samen met Wibo de demper half leeggehaald en vind het wel een lekker geluid i.c.m. de dubbele uitlaat ook bij volgas.
Helemaal leeghalen werd mij ook zeer afgeraden ;D

Henk855

#16
Maar waarom een demper leeg halen??
Knoop er gewoon een goede uitlaat onder dan hoef je niks leeg te halen. Een demper leeghalen is een ,,ik wil wel maar kan niet sportpijp,,
855R

Meeting foto's www.volvo850meetings.nl

Foto's kan je sturen naar: sjors855@gmail.com

NinaPaul

Misschien zit er een rammel in, wil die deze er zo goedkoop mogelijk uithalen.
"There are also two kinds of truths: truth of reasoning and truths of fact. Truths of reasoning are necessary and their opposite is impossible; those of fact are contingent and their opposite is possible."
-Gottfried Leibniz

Boeijke

Citaat van: Henk855 op 30-11-2012 21:19:27
Maar waarom een demper leeg halen??
Knoop er gewoon een goede uitlaat onder dan hoef je niks leeg te halen. Een demper leeghalen is een ,,ik wil wel maar kan niet sportpijp,,

Hij heeft al gezegd dat ie geen budget heeft voor een echte sport uitlaat. Blijft er niets anders over als een demper of kat leeghalen (of een rechte pijp in de plaats van.

YoeriR

Er werd gevraagd naar de rede: ik wil een wat grover en duidelijkere roffel krijgen en wat minder beschaafd :P eigenlijk zelfde rede waarom ik een eigenlijk een sport uitlaatsysteem wil. Het gaat mij niet om eventuele pk winsten of wat dan ook ;) gewoon de roffel en het geluid ;)

YoeriR

Nog niks, ik had hier gevraagd om hulp in een straal van ong. 50km vanuit lelystad ;)