even voorstellen en gelijk een probleem. help

Gestart door wolf_850, 04-09-2012 11:04:06

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

wolf_850







hallo.

zal me eerst even netjes voorstellen. ik heet vincent, ben 30jaar, en kom uit rotterdam, maar woon nu in limburg bij me vriendin in beek.

nou kon ik voor 200 euro een 850 kopen. en dat leek me wel wat. ik ben net mijn baan kwijt en er is nu even geen centen om een duure te kopen. heb jaren bmw gereden, maar omdat ik me baan verloor heb ik de bmw verkocht was gewoon te duur. nou kon ik via iemand deze volvo goedkoop overnemen. en moet zeggen dat die 5 cilinder wel heel lekker klinkt. en heb de kans gewaagd.

nou is er dus een probleem. heb een proefrit gemaakt, en niks aan de hand alles deed het prima was wel een korte rit. maar die vent leek me wel te vetrouwen. dus de auto gekocht en later dacht ik haal me vrindin wel op, en toen begon het gezijk al. de auto wilde niet starten moest vlink op het gasbedaal trappen, voordat i aan wilde slaan. en moest het ook vast houden op hoge toeren voor bijna 2 min toen i weer normaal liep, anders sloeg i gewoon af en was het bijna niet te doen om hem weer te starten. eenmaal aan de praat leek het ineens alsof i geen kracht had in de lage toeren, en leek het alsof de gaspedaal heel stroef was. toen overmaate van ramp precies op een brug had ik geen kracht meer en sloeg i af. en stond daar bijna een kwartier stil. en na een hoop gescheld weer aan de praat gekregen. heb maar besloten weer naar huis te rijden. nou wist ik dat de auto wat probleempjes had. want de ophanging moet ook gemaakt worden ramelt van alle kanten. maar dit kan ik niet er bij hebben. gezien ik niet de kosten heb dit allemaal te maken nu. weet iemand meschien wat het zou kunnen zijn. en of het makelijk en een beetje betaalbaar te maken is. zou echt leuk zijn als ik de auto niet weg hoeft te doen maar als het echt te duur woord heb ik helaas geen keus. maar ik hoop dat er iemand is die mij kan helpen. want ik vind de auto echt geweldig.

alvast bedankt groet vincent.

Ries van de Zilverschuit

Hmmmm, zou je echt wel verder gaan met zo'n auto in jouw situatie? Ik vermoed dat het komende jaar een veelvoud van het aankoopgedrag in de auto gaat zitten, wil je hem goed krijgen. De APK is dan sowieso een financieel risico. Als je alles zelf kunt, scheelt dat al een stuk. Dan nog heb je de kosten van de onderdelen. Moet je elke keer naar de garage, dan loopt het zeker snel op.
Volvo V70 2.5T lpi, 1997, mt, mystic silver
Toyota Previa 2.4 Linea Sol, 2002, mt, grayish blue

wolf_850

de apk loopt nog tot maart 2013. daar lig ik nog niet zo wakker van. het probleem is dat ik uit rotterdam me baan ga verliezen, eigenlijk in oktober. en dat ik besloten heb bij me vrindin in beek te verhuizen. en daar een baan verder te zoeken. anders maar even in de ww.

de auto heb ik maar voor 200gekocht. met de bedoeling hem op te knapen, want wilde hem niet verkopen verlopig, tenminste dat was de bedoeling. de auto is altijd onderhouden geweest met bestempelde boekjes. dus dit verbaast me. als het inderdaad groote kosten met zich gaat mee brengen dan ja dan kan ik inderdaad het beste maar verkopen gezien ik nu maar 200 kwijt ben. de auto is wel op de ophanging na verder wel goed. maar als jullie inderdaad zeggen dat het een duur geinte gaat worden dan houd het inderdaad wel op. ik kan een hoop dingen wel zelf hoor trouwens. maar zit hier wel met een raadsel???

devonius

Met een 2e hands oude auto moet je geluk hebben.
Vaak is goedkoop ook duurkoop. En deze was wel heel goedkoop.
Pas maar op dat je niet van alles gaat vervangen waardoor je straks duizenden euro's en hoop gezeik verder bent.

)()()sT

Rij eens naar Thuur in Maastricht. Wellicht kan hij even een kritische en reƫle blik werpen.
Er is genoeg kennis en kunde hier in het zonnige zuiden! :D

Welkom 8)

Broabander

Lees hem eerst eens uit, kan je hier ook op het forum vinden hoe. Dan weet je misschien iets meer.
EX: 1995 Volvo 854 2.5 10V LPG

Eindstand (07-03-2013): 650.000

Nu: '04 VW Polo 1.4 Aut.

Martijn_B

Volvo 850 T-5R, MT. Mod's: Wiseco zuigers, H-profiel drijfstangen, S60 2001 cilinderkop, 3-angle valve seats, M59H met sper, GTX3071r turbo, 650cc Bosch injectoren, 60mm IC, 3" custom in-en uitlaat, Schutten Software

snix


wolf_850

ja sorrie had het dubbel gedaan deze kan wel op slot. ga ik wel op die andere verder.

jelmo86

anders kan je nog contact opnemen met wheeler dealer in cuijk.
Clublid 85012049