Volvo rijders en hun vakantie

Gestart door volvopieter, 14-07-2004 22:51:08

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

teddy

het zal voor mij en de roffel een weekje zeeland naar de camping worden en dan nog naar zweden

speedyT5

Citaat van: Laserblue op 18-05-2005 08:52:53
(m´n vriendin wil via duitsland ??? ik weet ook niet waarom)

omdat in Duitsland de toiletten bij de Rastatten schoner ziijn dan in Frankrijk, dat snap je toch wel??? ???

Ik ga in augustus met een zwager naar Oostenrijk, wandelen in de bergen.
Zal wel een afgelegen plekje zijn, want dan willen we weinig van de buitenwereld zien.
Zal wel in Obergurgl worden, kan je ver wandelen richting Italiaanse grens..... :P




Never, never gonna give you up
love you just the way you are

Zippo

Citaat van: Esveldt op 17-05-2005 20:33:18
Waar gaan we de Roffels VANDAAG tegenkomen?

Paul

Ik heb geen roffel gezien.....
Wel een Paul op de fiets met een R-pet op! ;D

Zippo

Erik_M.

Citaat van: beezz op 18-05-2005 21:19:38
Citaat van: Erik_M. op 18-05-2005 13:45:15

Wellicht Denemarken en vervolgens Zweden, maar niet met de R    :)
gRoet
eRik





Waarmee dan wel?

Met de Amazon  :D 8),

gRoet
eRik

elianmars

Citaat van: LekkeRRRR op 17-05-2005 22:25:25
Citaat van: elianmars op 17-05-2005 21:51:52
..eerst twee weken Gardameer..

Camping?
99% kans dat wij de tweede helft van juli in Lazise zitten..

;)/jan

Camping Butterfly in Peschiera. Da's vlakbij! :) Van 16 t/m 30 juli.

SIPS Master

Via Duitsland en Oostenrijk naar Noord-Italië (aan de middelandse zee) en nog een weekje aan de Cote d'azur. Of met een 440 of met de mijne. De keus zal niet moeilijk zijn... ;D
Up the Irons!

Peertje

Leuk topic. Let alleen wel op wat je schrijft/tikt.
Anders kun je net zo goed je adres erbij tikken en een sleutel onder de mat leggen.
Iedereen kan dit lezen en helaas zijn er altijd kwaadwillende mensen.


Ik ga ook naar Toscane dit jaar.
Hé? Geen banner meer?

Sbv

Wij zijn er nog niet uit. Binnenkort een paar dagen naar Berlijn toe, dat wordt waarschijnlijk met de Seat, daar ik die rit als zakelijk kan wegschrijven.
In het najaar ergens nog twee weken vrij dan wel met de "R" naar midden Spanje. En als het met met de "R" is dan is het met de XC70 van pa.

BartT5R

Ben net terug :( van een weekje Cadiz, betrekkelijk veel 850's gespot, alleen had er gene ene een forumsticker.
Ex 855 T-5R, ET chip, Ferrita 3"DP, K&N, Powerflex, Reverse IC, Mstation 80GB, Veerpootbrug.

The Saint

#84
Citaat van: elianmars op 19-05-2005 01:31:42
Citaat van: LekkeRRRR op 17-05-2005 22:25:25
Citaat van: elianmars op 17-05-2005 21:51:52
..eerst twee weken Gardameer..

Camping?
99% kans dat wij de tweede helft van juli in Lazise zitten..

;)/jan

Camping Butterfly in Peschiera. Da's vlakbij! :) Van 16 t/m 30 juli.

Ik ga ook voor het eerst naar Italie. Peschiera aan het Gardameer om precies te zijn. We hebben een huisje op camping Bella Italia gehuurd. We gaan half juni al.
Voor mij eindelijk de kans om de Riva werf te bezoeken in Sarnico aan het Iseomeer. (Wie droomt er nou niet van een Aquarama?!)

@SIPS Master: houd je deuren op slot aan de Cote d'Azur: vorig jaar werden wij in Nice bijna beroofd voor een stoplicht. Een paar van die Algerijnen of zo die probeerden de koffer en het 8erportier te openen. Gelukkig konden ze de hendel van de koffer (toen nog van mijn 850 T5 Sedan) niet zo snel vinden en konden ze ook het portier niet openkrijgen omdat ze het omhoog wilden trekken (ipv naar zich toe).
Het duurt een split second voordat je het beseft, maar onze dochter van 1 zat 8erin waar ze probeerden binnen te komen. Wij alletwee schreeuwend en scheldend uit de auto (8eraf levensgevaarlijk) en toen renden ze gelukkig weg. Toen wij weer instapten wilde het oude autootje voor ons eerst niet weg (licht stond inmiddels op groen. Toen ik met hoge snelheid er later voorbijging zag ik nog een paar van die Algerijnen in dat autootje zitten... die hoorden R dus duidelijk bij.

Kan natuurlijk overal gebeuren, maar zeg niet dat je niet gewaarschuwd bent.
Leuk he, vakantie  ;)

The Saint, die in Italie alles op slot houdt.
No shirt no shoes, no pinball

toycar

 8)
Als je in de 2e week van juli een bordeauxrode roffel ziet zeulen met een redelijk stevige sleurhut en die roffel gaat daarbij door Duitsland, Oostenrijk, Italië en Slovenie om vervolgens 3 weken in Kroatië (Umag) uit te rusten, vet kans dat wij dat zijn   ;D
Oh ja, drie weken later is diezelfde roffel weer op diezelfde wegen te zien..., maar dan in de andere rijrichting  ;)

LekkeRRRR

Citaat van: The Saint op 22-05-2005 13:29:07
The Saint, die in Italie alles op slot houdt.

Is niet nodig hoor Saint. In dat gebied is het heel gemoedelijk toeven. Bella Italia is een van de mooiste campings in die regio. En het barst er van de Hollanders en de Duitsers, dus de kans dat ze precies jouw auto moeten hebben is heel klein.

;)/jan

LekkeRRRR

Citaat van: elianmars op 19-05-2005 01:31:42Camping Butterfly in Peschiera. Da's vlakbij! :) Van 16 t/m 30 juli.

Ik voel een mini-meeting aankomen!!  :D
(niet vergeten 06-en uit te wisselen!)

;)/jan



The Saint

Zeg Esveldt, wat d8 je van een "Wie maakt de leukste vakantiefoto van een Volvo petje?" wedstrijd?  :D
No shirt no shoes, no pinball

fearless

Ik heb helemaal niks gepland voor de vakantie.

Ga nog wel een weekendje naar Duitsland, 1e weekend van juni volvo meeting in Alsfeld.  ;D